Wpis z mikrobloga

@jezyk123: Maja lepsze predyspozycje do budowania mięśni jak i samej muskulatury. Sa lepsi w sportach wymagających szybkości albo skoczności
Jezeli chodzi o siłę to niekoniecznie maja najlepsze predyspozycję
Wydaje mi się ze Ruski te z odleglejszych rejonów i zawodnicy z bliskiego wschodu plus Skandynawowie maja ogromne i najlepsze predyspozycje
@Karoleer: Dokładnie, Coleman, Heath, Kai Greene maja predyspozycję do mięśni i budowy sylwetki ale silni ludzie jak Sarychev, Koklayev, Konovalev, Cyplenkov, czy z bloku wschodniego Konstantinovs, Savickas czy Skandynawowie Bjornson, Magnuson, Karlsen maja najlepsze ceny pod względem siły
@jezyk123:

Z głowy ci teraz konkretów nie podam ale z tego co czytałem to są.


Absolutnie nie, wręcz przeciwnie, mają predyspozycje do sportów sylwetkowych i do lekkiej atletyki, do ciężkiej ni #!$%@?.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ilu jest powerlifterów, strongmanów, ciężarowców o czarnym kolorze skóry?
Czasem jakiś Mulat coś zrobi.

Czytałem badania o anatomii Czarnych z Afryki i owszem mają inny szkielet, zwłaszcza miednicę, oraz ładne długie obojczyki
Wg mnie za ilością mudzinów w mr o stoi głównie kolor skóry. Biały musi się wysmarować, czarny niby też ale chyba nie tak bardzo :D Przynajmniej nie widać że się wysmarował w takim samym stopniu jak biały. Np taki Dennis Wolf bez wymalowania wygląda zwyczajnie paskudnie (głównie cera). Światło i odpowiedni kolor skóry dużo doje :P

Podobno Arnold wymusił na sędziach zmianę tła sceny na takie, żeby lepiej wyglądał względem Sergio Olivii.
@HT-Ron: @MariuszEm: @jezyk123:
Choć kolory skóry i postura nie są postrzegane przez antropologów populacyjnych, mnie też, jako właściwe markery podziału na grupy ludzi, niemniej dają jakiś zgrubny obraz różnic między nami.
Szalenie trudno też prześledzić wędrówki i migracje w dziejach ludzkości i kto z kim spał.