Wpis z mikrobloga

Mireczki :)
Przechodzę na dietę(mój autorski projekt)

Założenia

dieta: 1200-1400 kcal (zero alkoholu, słodyczy i innych pustych kalorii)

codzienne: pokonywać minimum 10k stepsów z #miband + zainstalowana apka #fitbit

do marca/kwietnia: chce zejść poniżej 100 kg i kupić rower szosowy (niestety używany ograniczony budżet, może ktoś z #wykoptribanclub lub #rower będzie sprzedawać po promocyjnej cenie jakaś tania szosę? )

marzec/kwiecień - koniec roku: trzymać dietę, przygotować się do Cyklo Gdynia(wrzesień) kondycyjnie żeby utrzymać tempo 29 km/h na dystansie 120 km, zejść z waga do 80 kg i pokonać 10 000 km w rowerowym równiku :)

Trochę historii

Już bylem na #dietadukana zjechałem z 130 kg do 92 kg, następnie nieznacznie przytyłem i waga mi się wąchała od 98-100 kg przez ostatni rok. Niestety po świętach waga podskoczyła do 106 kg i czas się zabrać za redukcje ostateczna.

Dodaje obecne efekty przejścia na nowa dietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwieram tag #dzesternaredukcji

Będę starał się dodawać codzienne wpis pod tym tagiem z aktualnymi danymi wagi :)

Dajcie tak z 2 plusy na zachętę i motywacje :)

#dieta #odchudzanie #redukcja

A zawołam jeszcze cyklistów z #rowerowetrojmiasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzester - Mireczki :) 
Przechodzę na dietę(mój autorski projekt) 

Założenia

di...

źródło: comment_nUfTd0bMcUkpUPnYUI9SqZzFKmaqmVQB.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@dzester: kolego głupota. Poczytaj trochę o diecie bo widać, że nie masz pojęcia o diecie. Po pierwsze za mało kcal. O wiele za mało. Powinieneś zaczynać z pułapu 3k kcal. Powiem ci jak będzie. Przejdziesz na dietę, spadnie ci 3-5kg wody ty cały "happy" będziesz. Potem organizm przejdzie w tryb maksymalnego oszczędzania enrgii i waga stanie a ty będziesz się czuł jak gówno. Nie będziesz miał sił siedzieć nie mówiąc
  • Odpowiedz
@kodijak: na obrazku podałem ile robiłem dziennie :)
@ethics: jak rozumiem 3kcal i na siłce spalać? :) jak w marcu będzie poniżej 100 kg to specjalnie Cie zawołam :) są rożne rodzaje zrzucania kg (nie tylko siłka )
  • Odpowiedz
@dzester: Nie siłka. Aktywność fizyczna jakakolwiek. A zaczynasz z pułapu wysokiego abyś mógł dokładnie utrafić w swoje zapotrzebowanie. Startujesz z 3k kcal i osberwujesz wagę 2 tygodnie. Nie spada to obcinasz o powiedzmy 100-200kcal i znowu obserwujesz. Jak spada to zostawiasz i czekasz. Lepiej dołożyć aktywności fizycznej niż ciąć kcal.
  • Odpowiedz
@kodijak: ja jestem bezrobotny xD ale znam dużo ludzi którzy tak pracują. Jak ktoś jest studentem i wszędzie z buta podchodzi to wiadomo ze łatwo 10k zrobic.
  • Odpowiedz
@dzester: Ja jestem teraz na 1500kcal i chodzę głodna, będę musiała zwiększyć, a ważę 53kg i ruch mam 1-2xtydzień, więc 1200-1400 dla Ciebie...będzie tak jak wspominali koledzy wyżej. Nie można od razu porywać się na taki deficyt energetyczny, bo efekt będzie odwrotny
  • Odpowiedz
dieta: 1200-1400 kcal


@dzester: Masz zerowe pojęcie o diecie, idź do dietetyka jakiegoś lepszego, bo mi cię szkoda. Możesz się dużo mniej namęczyć, a efekty lepsze uzyskasz.
  • Odpowiedz