Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: właściwie poza tapetą jebnąłem również conky, paczkę ikon i motyw. To nie Windows, żeby podniecać się zmianą tapety, bo nic więcej i tak się nie da ustawić po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wytrzzeszcz: conky: https://github.com/davidhdz/conky-horizontal-minimalist
ikony: http://gnome-look.org/content/show.php/Faenza?content=128143
motyw: http://gnome-look.org/content/show.php/Equinox+Evolution+themes?content=140449
  • Odpowiedz