Wpis z mikrobloga

@Cheater: Pod warunkiem, że alternatywa będzie. Pamiętaj, że wiele osób mieszka w małych miastach, gdzie duży sklep jest jeden i oddział banku też w sumie jednak albo dwa. Oni nie będą mieli wyboru, a zarabiają mniej niż mieszkańcy dużych miast.
@Bergkamp: do tej pory dokładałeś tylko do ośmiorniczek i do tych co za 6000 to nawet nie kiwną palcem w bucie
gratuluję
(że nie wspomnę że do #!$%@? górników dokładamy od wieków, a za komuny towary z importu można było kupić za $$ w pewexie)
#fucklogic
@Bergkamp: Co już demokracja nie dobra? Przypominam, że wygrali w demokratycznych wyborach dzięki temu, że to obiecali. Demokracja polega na tym, że jak będziesz na bezludnej wyspie z dwoma typami to mogą cię demokratyczne dymać w dupala bo mają większość. I nie pisz mi o ochronie mniejszości bo jak jeśli są podatki progresywne dotykające najbardziej mniejszość to nikt nie protestuje.
@GorgoGalgani: Na szczęście nic mnie nie piecze, bo zarobki mi w zupełności starczą a i wyjeżdżam na stałe za jakiś czas z polskiego piekiełka, bo Polsce kończą się zasoby naturalne i budżet państwa będzie mógł czerpać fundusze z jedynego zasobu jaki Polsce został - pracy. Stąd moja pewność, że reżim podatkowy będzie rósł tu już zawsze, a za sprawą demografii i ZUSu wypłaty będą co raz mniejsze.