Wpis z mikrobloga

Murki, taka sytuacja.

Wielka płyta w Lublinie. Wprowadziło się nowe małżeństwo. Niby pełna kulturka, bo powiesili na tablicy ogłoszenie, że szanowni sąsiedzi, będziemy mieli remont, od... do... itp.

Remont przeszacowali o 2 miesiące. Miał się skończyć w połowie października, a trwał do połowy grudnia.

Sprawę bym zostawił, gdyby to były szare myszki. Ale nie, skoro stać ich było na CR-V #honda to mogli sobie zatrudnić 20 fachowców by remont skończyć w terminie.

Moja zemsta: codziennie o 21:55 / dla dobra opisu #2137 wierce udarówką otwór w przedpokoju. Nie żebym był pojechany i robił dziury, ale tak 30 sek #!$%@? z lekkim naciskiem by pohuczało.


Jeśli to czytasz #rozowypasek lub #niebieskipasek z LSM to wiedz, że kuj ci w serce za 2 miesiące wariatkowa. Było samochód sprzedać jak kasy na remont brak.

#lublin #polskiedomy #remontujzwykopem #strasznisasiedzi #rakcontent #patologiazewsi
  • 40
@iEarth: jak się wprowadziłem do bloku, nowe budownictwo, prawie nikt nie mieszka, to ktoś w sobotę o 4 rano wiercił, słychać było jakoś tak dziwnie, nie wiadomo, czy z dołu, czy z boku, nie będę latał po całym bloku szukał.

W niedzielę też jakoś tak z dupy, koło 11 w nocy. To już się przeszedłem, znalazłem że to sąsiad zza ściany. Okazało się, że myślał, że jest sam w bloku, bo
@Tybetanczyk2: przecież jak sam mówisz poinformowali was kulturalnie że mają remont więc o co chodzi? przedłużył się to się przedłużył, mają sprzedawać samochód bo tobie się coś nie podoba? to chyba bait
a ty sobie wierć, znudzi ci się pewnie za parę dni no ale wylejesz swoją frustrację na tę ścianę to może ci przejdzie cebulactwo