Wpis z mikrobloga

Puk, puk? Jak tam postanowienia noworoczne związane z bieganiem? :)

Myślę, że nie będzie ujawnieniem tajemnicy korespondencji, jeśli napiszę, że napisał niedawno do nas jeden z Was. Mirek. Bordowy! Przyznał, że waży 130 kilogramów, gra w Tomb Ridera, zarabia 15k i jest zdecydowanie #tfwnogf. Potrzebował pomocy, motywacji i pokazania kierunku, w którym powinien pójść, żeby coś ze sobą zrobić i zmienić stan rzeczy, który zdecydowanie zaczął mu przeszkadzać.

Porozmawialiśmy, wsparliśmy i jesteśmy gotowi do dalszego wsparcie. Mireczku, pamiętaj, że możesz polegać na nas w każdej chwili! Będzie dobrze! ()

A tymczasem mamy małą motywację dla tych, którzy są w podobnej sytuacji i może niekoniecznie wierzą w to, że coś można zmienić.
Obczajcie te zdjęcia i historie tych ludzi. DA SIĘ!

#bieganie #biegajzwykopem #sport #odchudzanie #dieta

- - -

Chcesz być na bieżąco z ciekawostkami biegowymi? Chcesz wiedzieć, gdzie szykują się najfajniejsze zawody w najbliższy weekend? Chcesz trzymać rękę na pulsie, jak idzie o tematy związane z bieganiem? Dodaj do obserwowanych tag #polskabiega i biegaj razem z nami :)

Nasz fanpage na Facebooku również jest do Waszej dyspozycji.
Czekamy na Was!
http://bit.ly/FB_PB
  • 21
  • Odpowiedz
@PolskaBiega: w tym roku planuję przebiec dystans roczny powyżej 2,5k, dyszkę poniżej 45min i połówkę w 1:40. Największym wyzwaniem nie tyle jest bieganie (zaczynam 4 rok biegania), co zbicie wagi. To jest prawdziwy dramat :D (38l - 178cm/85kg). Temat wraca jak bumerang :D
  • Odpowiedz
@PolskaBiega: HA! I CO?! POSZEDŁEM BIEGAĆ!
I bardzo pozytywne zaskoczenie. Ostatni rok to pół roku niepalenia, pół roku palenia (tak znowu będę rzucał) i jedyna aktywność to łącznie 10 razy na basenie. I do tego + jakieś 8kg.
Rok temu co 3 dzień 40-50 minut biegu (zaczynałem od 2 minut biegu i minuty marszu) + raz dla zajawki przebiegłem 10km.
Pierwsze wyjście w tym roku: 5,5km 35min CIĄGŁEGO BIEGU.
Chyba nie
  • Odpowiedz