Wpis z mikrobloga

#goofaskomentuje

Dzisiaj okolo 12:00 zakończyła sie rozprawa sądowa w Złotoryi pomiędzy Naszym Ulubionym Bloggerze a Jerzym Owsiakiem.

Pragnę zwrócić uwagę, jak przygotowany był Piotruś :

13 stycznia w Złotoryi Jerzy O. zostanie tak przeczołgamy, że poprzednią przygodę, gdy zapomniał, że jest prezesem, będzie miło wspominał.

Wiecie, co jest fajne w sądzie i co sprawia, że Jerzy O., nie mógł się tam odnaleźć? Trzeba konkretnie mówić o faktach.

Wiem z pewnego źródła, że jeśli Jerzy O. odważy się odpowiadać to usłyszy pytania: 1. Jakie Pan ma wykształcenie? 2. Jaki jest Pana zawód?

No, to szykuje sie armageddon, Jurek tak bardzo wyląduje na łopatkach. No, to niech wszyscy sie o tym dowiedzą !

Zapraszam TVP INFO, Polsat News, Tvn24, TVTrwam, Republika TV, Gazete Wyborzczą jutro o 9.00 do Sądu Rejonowego w Złotoryi. Będzie Jerzy O.!

wszyscy są mile widziani, prawda ?


do portalu 24Legnica

Ostatnie przygotowania :

Złe wieści dla Jerzego O. Laguna odpaliła za pierwszym razem. Jedziemy po ciebie.

Dobrze Piotruś !! Tak jest !! Atencja level over 9000 !!

godzina 9:00 - początek rozprawy

godzina 12:00 - koniec rozprawy

No i jak Piotruś ? Lewactwo zmasakrowane, kolejne kłamstwa Fundacji objawione ?


Jak napiszę, że to Jerzy O. prowadził rozprawę, to i tak mi nikt nie uwierzy, na szczęści byli świadkowie. Cyrk nie sąd.

No... ale... Media... atencja... było ?


Dziękuje serdecznie "niepokornym" za wsparcie i nawet nie próbujcie się zgłaszać po gotowce. Wy macie mnie w dupie, ja mam Was.

(...)prawica razem, ale nie tym razem!

A inne media ?

tvp_info przez 3,5 minuty, powiedzieli mi dzień dobry i pojechali.

Ktoś jeszcze ?

Były, jedyne media, które podeszły profesjonalnie do rzeczy to Kreciolatv i wyrobnik Jerzego O. z Legnicy.

Na FB WOŚPu chwalono się niedawno, że mają ponad milion Fanów. Ile jest realnych fanów naszego ulubionego bloggera ?

Bardzo dziękuję trzem Panom, którzy przyjechali prywatnie za własne pieniądze i byli świadkami CYRKU. Oni już wiedzą, ja nie przesadzam.

No dobra, Piotruś, ale coś o procesie !!

Jerzy O. oświadczył, że nie będzie odpowiadał na pytania i że chce po złożeniu wyjaśnień opuścić salę. Sąd - Ależ oczywiście, proszę bardzo.

No i standardowo, mimo że Blogger jest wszechwiedzący w każdej dziedzinie, musiał zaciągnąć sie opinii prawników :

Pytanie do prawników. Czy widział ktoś rozprawę, w której sędzia na żądanie oskarżonego nie ustalił miejsca zamieszkania oskarżonego? CYRK!

Słyszycie to ?

nastawcie uszy!

słyszycie

ten wyraźny dźwięk, tak charakterystyczny

Nie wiem czy u Was, ale w Poznaniu słyszę wyraźnie :


Czekamy jeszcze na relacje w 24legnica oraz dzisiejszy elaborat na naszym ulubionym blogu ;)

#wosp #wosplive #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #matkakurka #matkakurkacontent
Pobierz Goofas - #goofaskomentuje

Dzisiaj okolo 12:00 zakończyła sie rozprawa sądowa w Zło...
źródło: comment_MDU5ya3tymlayWQsD0VXhHNfiHYSa4MP.jpg
  • 17
@Goofas: Najlepsze jest pytanie do prawników:
Można tak?

Miał tyle pytań przygotowanych, pewnie przeglądał wykop przez pół roku, prywatny coach z #4konserwy uczył go retoryki i miał tysiąc takich masakrujących ripost, że hej. No, ale cyrk! Jerzy O. skorzystał ze swojego prawa do nie brania udziału w cyrku!
Złożył tylko niezbędne wyjaśnienia i koniec. Jak to? Można tak?

XDDD