Wpis z mikrobloga

@botul: ja kupowałem raz i to w sieciówce - do tej pory nie ma problemu a minęło 6 lat - natomiast moim zdaniem to jest jak wszędzie na przykładzie sprzętu AGD - jeden kupi pralkę w Saturnie i będzie działać 15 lat a drugi kupi taka samą w tej sieci i będzie miał jazdy od początku i problemy.
@mab122: Eeeeee, fajnie by było, ale nie mam warsztatu, umiejętności, i pewnie jak bym się za to zabrał, to ciężko byłoby to utrzymać w tajemnicy i trwałoby długo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirekdokwadratu: No oferta Yes wydawała mi się najfajniejsza.

@kurdwa: Opinie jakie słyszałem, to niska jakość materiałów, oszukiwanie na białym złocie (choć ja i tak pewnie zdecyduję się na żółte).

Zastanawiam się, czy taki lokalny jubiler da mi lepszą cenę na podobny wyrób.

Cholera, ciężka sprawa, a jeszcze trzeba coś zaplanować jak to wszystko "wykonać". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: Kurde, nie mój przedział cenowy (choć kto wie jak to się skończy... ( ͜͡ʖ ͡€) ), wygląd trochę "babciny", i tak jakoś używanego nie chciałbym swej kobiecie wręczyć...
@botul: Ze swojej strony mogę polecić Gemmarii z Gdyni, na stronie nie mają zbyt wielu propozycji, ale najlepiej podejść i coś wybrać z katalogu. Można też zrobić wybrany wzór na zamówienie.Sam tam kupowałem i jestem zadowolony.
@buchowo: Dzięki za poradę - finalnie skorzystałem z Gemmarii - bardzo miła obsługa, właściciel (chyba) doradził co wybrać, myślę że obrączki też u nich kupię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaręczyny przyjęte, różowy zachwycony, ja chudszy o sporą kasę, ale mimo wszystko szczęśliwy. ( ͜͡ʖ ͡€)