Wpis z mikrobloga

Co się porobiło z tym krajem miraski...

Dostałem ofertę pracy, stanowisko wysokie menedżerskie, duży koncern motoryzacyjny, słynny mordor (na Domaniewskiej). 10K brutto :| Konsalting, ASAPy, dedlajny, kej pi aje, targety, tim mitingi, użeranie się ze słoikami z Radomia i to wszystko za lousy 10 kafli...

Czyli tyle ile zarabia magazynier w brytyjskim Pcimiu albo student III roku informy. Co ja sobie za to kupię? Kebsa od turasa i siatkę serów z Lidla? Bo na pewno nie wagon koksu ani roleksa. Żony i trzech guwniaków też nie utrzymam :|


Ma-sa-kra. Niech już Niemcy przyjdą i wykupią to śmieszne antyludzkie państwo :|
#!$%@?, trzeba się było uczyć PHP :|

#korpo #korposwiat #pracbaza #niemcy
Dutch - Co się porobiło z tym krajem miraski...

Dostałem ofertę pracy, stanowisko ...

źródło: comment_BEuNlFpa4FEZnIwwIxAgEc0zBcJFBjxc.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@programistalvlhard: zarabiam grubo ponad 10 i to netto, miałam w niewielkim mieście i do króla to mi bardzo daleko ;)
Nie mówię, że żyję niewygodnie czy biednie, wręcz przeciwnie, ale do przedstawiciela niemieckiej klasy średniej nie mam startu.
  • Odpowiedz
Dostałem ofertę pracy, stanowisko wysokie menedżerskie, duży koncern motoryzacyjny, słynny mordor (na Domaniewskiej). 10K brutto :|


@Dutch: Dotąd się złapałem, ale później przesada. :S
Ale tematy prawnicze?
  • Odpowiedz
@RexxarHell:

ile teraz zarabiasz?

Bez śmieszków i na serio? Prowadzę własną działalność, kancelarię adwokacką. Są takie miesiące, że spłynie 20K, a są takie, że 0. Tych drugich jest więcej. Ogólnie - nie polecam.

Jak to śmieszkowo (acz całkiem trafnie) podsumował znajomy: "dochody w branży wahają się od 0 do

  • Odpowiedz