Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sytuacja.
Mój #rozowypasek stwierdził, że czas "sformalizować" związek w rozumieniu aby ustawić na fb status: w związku z
I tu jest problem:


Nalega bym założył, argumentuje to kontrolą, bo wiadomo, jak status w związku to już 100% poważnie i mi wybije jakieś świrowanie do innych panien, no i innym paniom stanę się mniej atrakcyjny.
Z tym, że ja nie chcę zakładać konta na młynku do robienia pieniędzy Zuckerbergowi.
Dochodzimy do sedna:
straszy mnie że a) seksów nie będzie
a jak nie poskutkuje to b) zrywa


lvl 31 hier i trochę smutłem więc #feels

#zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #pytanie
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tybetanczyk: też nie mam FB i mój różowy nie ma FB.
Stwierdzam, że czas "sformalizować" Wasze rozstanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pocieszenie dodaj jej, że nie ustawisz i nie rozgłosisz rozstania na FB ( )
  • Odpowiedz
@Tybetanczyk: teraz FB, potem Instagram, a później będziesz miał awanturę, bo nie zamieściłeś pozostałych 80-ciu fotek Brajana na Insta, trzaśnie drzwiami, wybolcuje się z innym i będzie Ci wmawiać, że była zła na Ciebie i dlatego to zrobiła, po czym doda, że jej koleżanki z FB też tak robią.

rzucaj ją, nie ma o czym gadać.

  • Odpowiedz
@Tybetanczyk: Czekaj. Dziewczyna gra banami na s--s, jak nie jesteś grzeczny, każe Ci założyć konto, żeby móc ustawić status na fejsiku, bo jak tego nie zrobisz, to zrywa....
i to Ty jesteś niepoważny? :D

To może być wytłumaczalne tylko i wyłącznie w jednym wypadku. Oboje jesteście w gimnazjum. :)
  • Odpowiedz
@Tybetanczyk: pierwsze primo - nie masz konta, więc argumentacja
"argumentuje to kontrolą, bo wiadomo, jak status w związku to już 100% poważnie i mi wybije jakieś świrowanie do innych panien, no i innym paniom stanę się mniej atrakcyjny."
jest z d--y. Jak nie ma Cię na fb to dla panien z fb jesteś bardziej atrakcyjny niż jakbyś miał konto, ale w statusie "w związku"?
po drugie primo - to ona
  • Odpowiedz