Wpis z mikrobloga

Hejo mirasy!

Należą się Wam wyjasnienia dotyczące burunduków. Tydzień temu pisałam, że będą wysłane w niedzialę a w poniedziałek (wczoraj) ok 6 rano będę już u mnie. Nastąpiły dwa przewroty ;D

1. Babeczka już chciała wysyłać, ale w środę powiadomiła mnie, że wiewióry zasnęły snem zmowym i nie można ich wybudzić i bla bla bla wyśle w marcu, albo zwróci pieniądze. No to nie myśląc wiele szukam nowego hodowcy, nowych namiarów i prosze o zwrot kasy. W międzyczasie okazało się, że zrobiłam przelew natychmiastowy, który jest obsługiwany przez pośrednika Blue Media i babka właśnie do nich zrobiła przelew zwrotny. Zamieszanie, telefony do banku, do blue media no i w końcu dzisiaj pieniądze wróciły do babki, jutro będą u mnie.

2. W czwartek znalazłam innego hodowcę, który zgodził się na wysyłkę Bla Bla carem. Miał wysłać wczoraj, ale niestyty nie znalazł chętnego do odbioru, bla bla bla. Dzisiaj o 13:40 był umówiony z gościem na wysyłkę. ALE. Dzwoni do mnie o 14 i mówi, że jeden wiewiór zdechł. Co za tym idzie - nie może wysłać pozostałych, bo nie wiem, czy to choroba, czy może nie wytrzymał zasypiania na zimę itp itp. Oddał kasę, jutro będzie na koncie.

Na czym się skończyło? Nie ma tych cholernych wiewiórek ;D Napisałam do wszystkim ofert z OLX, allegro, forum itp itp. Wszędzie albo "nie wysyłają", albo krzyczą kosmiczne ceny np 350 zł. Tak więc czekamy. W ciągu tygodnia gościu się odezwie, czy to choroba, czy co, jesli nie, to dostanę teraz 3 a może uda mu się od innego hodowcy podkupić jeszcze jedną samiczkę dla mnie. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać:<

Ja tu już mega smutna, bo dzisiaj nawet jedzonko do miseczek im nasypałam i wody wlałam a tu dupsko. Ba. Kupiłam po pół kilo orzechów włoskich i fistaszków! :D

Znacie, albo możecie znaleźć jakąś hodowlę burunduków, gdzie moglibyśmy się zaopatrzyć? Kurde, ja w szukaniu jestem strasznie kiepska... Interesują nas 3 samice i niespokrewniony samiec, możliwie jak najmłodsze (nie starsze, niż z sezonu 2015). Oczywiście wysyłka pkp, pks albo bla bla car do szczecina.

POMOCY :<<<

#gadzibastion #wykopowypupil #burunduki #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #smutnomi #tyleprzegrac #firstworldproblems #boldupy #gorzkiezale

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Hejo mirasy! 

Należą się Wam wyjasnienia dotyczące burunduków. Tydzień ...

źródło: comment_flDIAdoau1qHFr9n9vYqI48mvgR1SvB8.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz