Wpis z mikrobloga

@flamezz: Nie wiem co co cała burza. Przecież jak byk napisane, że były też elementy (nie jest napisane jakie. mogły to być np. zapalniki, głowice, czy komory prochowe wraz z materiałem wybuchowym) pocisków. Nie jest napisane ile ich miał może kilkadziesiąt kg? Taką ilością mógłby wysadzić swoją działkę i przy okazji posiadłości sąsiadów, więc chyba dobrze że mu je zabrali.
  • Odpowiedz
@cruc: Mi bardziej chodzi o tytuł artykułu. Wyobraź sobie ile by zmieniło gdyby brzmiał "Brawurowa akcja policji. Złapano Łodzianina, który na swojej posesji przetrzymywal fragmenty pocisków" A potem w dalszej części o tym że znajdowyaly sie tam też zardzewiałe hełmy i osobisty ekwipunek żołnierski. Wtedy wszyscy bili by brawo jaka policja jest skuteczna.
  • Odpowiedz
@stassma: Do tego jeszcze to o 5 latach więzienia, czyli ewidentne k-------e RiGCZu i praktyki sądowniczej, jeżeli nie miał tam nic specjalnie niebezpiecznego to dostanie grzywne, maksymalnie jakieś śmieszne zawiasy.
  • Odpowiedz
@flamezz: O K---A!!! Dobrze, ze zlapali typa, bo w piatek mam byc w Lodzi. Na szczescie ten zwyrol zostanie teraz odizolowany od normalnych ludzi. CO z tym krajem sie dzieje? Najpierw trynkiewicz, potem to...
  • Odpowiedz
@flamezz: zaraz zaraz czyli jak wykopałem se zardzewiałego druta i grażyna spod czwórki na mnie doniesie to mogę iść do pierdla na 25 lat???
K---a gdzie mi przyszło żyć. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz