Wpis z mikrobloga

@bess9: też wiem z coś się z nim stało ale musiało to być prawdopodobnie w klubie albo przed jak chciała zadzwonić i zleciał jej... Najważniejsze jest w tym to ze Ewa zmienia zdanie i nie jedzie taksówką co mogło spowodować to?? Taksówka była w niedzielną noc w 3 minuty w domu bo mało kto w niedziele imprezuje... To musiał być powód narzucony przez Adama Z. a ona zgodziła się z
  • Odpowiedz
@mmamia: było, że siedziała na jakimś murku i próbowała składać telefon, ale tylko Rutek widział to nagranie skoro tak mówił, szkoda że go nie upublicznił
  • Odpowiedz
@jukees: powiedziane nie jest przez nikogo ale jak by chciała jechać taksówką to na wrocławskiej jest ich bardzo dużo.... to że w tak i inny sposób była prowadzona na Mostowej to nie znaczy że on ja gdzieś prowadził na siłę
po za tym było widać na monitoringu z Wierzbowej że oboje dobrze się przy tej wędrówce bawią. Mam takie przemyślenie że jeśli on chciał by ją wrzucić do warty, zrobić
  • Odpowiedz
@mirek_1: mogła tylko tak powiedzieć, że wróci taksówką, żeby O nie przyjeżdżał po nią. Przecież nie powiedziałaby: eee, nie przyjeżdżaj, ja się poszlajam trochę po mieście

@tesoro: nic nowego. W kółko to samo wałkujemy ;)
  • Odpowiedz
@jukees @mmamia : a na prosty nie skomplikowany rozum widzę to tak. Adam Z idzie się przejść z Ewa w stronę mostu Rocha , wcześniej przez 50 minut od 2:16 próbuje do dzwonić się do Adama O. żeby odebrał ją z taksówki lub przyjechał osobiście bo Ewa jest w złym stanie. Mimo podawanych w mediach informacji że Adam O. śpi i nie odebrał to on do dzwonił się do niego,
  • Odpowiedz
@tesoro: jak ma się 4 puzzle na krzyż to tylko można zgadywać co przedstawia obrazek....

@mirek_1: po co po nocy wyznaczać jakieś miejsce spotkania? Podjechałby po nią , a nie kazał łazić, Paliwa mu tylko do Rocha starczyło? ;)
  • Odpowiedz
@mmamia: to nie chodzi wyznaczanie, o paliwo ale Ewa w takim stanie chciała się przejść a że doszli do Rocha to łatwy punkt do przyjazdu chłopaka z Armii krajowej.... Ta ich wędrówka po mostowej to może być przypadkowa drogą, bądź wyznaczoną przez Adama O. który wiedział gdzie stanąć samochodem żeby nikt nie widział....

P.S Nie znasz dokładnie relacji Adama O. z Ewą T.... to może być bardzo skomplikowana relacja.
  • Odpowiedz