Wpis z mikrobloga

@Lougia: bo mimo wszystko 1) mało kto zna dziś numery tel na pamięć 2) ok, Ewa znała numer chłopaka na pamięć, ale 3) czy w tym stanie była na tyle ogarnięta, żeby przedyktować 9 cyfrowy numer?

@miglanc102: no cóż :D
@jukees: Racja, było już to właśnie rozkminiane... Mogli też przerzucić kartę sim Ewy do telefonu Adama, gdzie miała zapisane numery, ale nie wiem czy byliby w stanie. No, ale wtedy byłby to numer Ewy, więc dobre pytanie.

@Lougia: tak, ale nie wiemy cały czas czy Adamy miały się zapisane w kontaktach czy Adam O zobaczył rano połączenie nieobrane od Adama Z czy z jakiegoś obcego numeru. #!$%@?ąc od tego, że to tak czy siak dziwne, że bez cienia zainteresowania poszedł do pracy.

@bess9: w manipulację z kartami sim trudno mi uwierzyć, oni ledwo trzymali się na nogach, więc takie operacje.... wątpię. Ja wiem, że czasem numeru się
@jukees: zgadzam się :) dlatego napisałam, że nie wiem czy byliby w stanie na takie operacje. Sytuację napisałam jako przykładową, że może po prostu niektóre rzeczy się pamięta i przychodzą do głowy w różnych momentach... i tak sobie tylko gdybamy tutaj. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mam_krowy: to chyba nawet ty wyprowadziłeś mnie z błedu kiedy wydawało mi się że Adam wraca drugą stroną ulicy? Też wtedy napisałeś że najpierw idzie czarna postać a później 'przytulone pixele'?
@bess9: wpadło mi jeszcze do głowy, że Ewa widzi, że zaraz padnie jej tel, więc Adam Z asekuracyjnie zapisuje numer Adama O, bo Ewa go prosi , ale też odpada, bo jej telefon się rozwalił a nie rozładował
@jukees: Ja na pamięc znam tylko swój swój numer, ewentualnie jeszcze do matki ale to juz muszę podać z biegu, bo jak zacznę mysleć to pokręcę. Po pijaku to nawet 112 z 911 pomyliłam.
Co nie wyklucza, że ktoś może znać numery i po pijaku je recytować.
A tak na marginesie mówimy o Adamie O, którego brat wykluczył z kręgu podejrzanych i zażarcie bronił. Co nowego sie wydarzyło ?
@jukees: pisałem o tym w innym wątku że Adamy musiały się znać bo Ewa w takim stanie nie mogła podać numeru telefonu... cytuje... "Bo po pierwsze Adam O. wiedząc ze idzie z Adamem Z. ze względu na swoje zaborczą zazdrość nie puścił by z byle kim na grubą imprezę prawie do rana.... Bo Adam O. wiedział że jest z Adamem Z. Czy wg. Was Adam Z. nie znając Adama O. dzwonił