Wpis z mikrobloga

@sam_gold: To co ja napisałam to słowa brata z fb. Czyli na to wychodzi że chłopak do niej dzwonił tak jak piszesz o 2, a ona mu powiedziała że wraca taksówką. Jednak co się stało w ciagu tej godziny bo według brata o 02:55 dzwoni z telefonu Adama Z 2 razy a Adam O nie odbiera. Pytanie które mi się nasuwa od dłuższego czasu dlaczego Ewa nie pojechała taksówką do
  • Odpowiedz
@Lougia: koło 2:00 byli jeszcze w klubie i dobrze się bawiła, może faktycznie planowała powrót taksówką. Później jak ich stamtąd wywalili, poczuła się gorzej i chciała ochłonąć trochę zanim wróci do domu, dlatego siedzieli prawie godzinę na ławce, z taksówką coś nie wyszło, Adam Z. widząc w jakim jest stanie zdołał ją namówić, że może jednak najlepiej będzie jak chłopak po nią przyjedzie i dlatego próbowali się z nim skontaktować.
  • Odpowiedz
@Lougia: przecież Z. jest z tego co wiadomo opinii publicznej. Mnie zastanawia czego on awansował (dzięki Ewie), a i tak sobie nie dał rady. Łatwo się pisze na pozycji, którą od niej dostał... Fajnie wiedzieć, że tam też pewnie pracowały zdolniejsze osoby i dalej siedzą na kasach ;)
  • Odpowiedz
@tesoro: jak dotrzec do zrodla by dowiedziec się,czy faktycznie panowie znali się wczesniej,a nie tylko wiedzieli o swoim istnieniu?czy znacie jakis ich wspolnych znajomych,by dotrzec do sedna?
  • Odpowiedz
@gigi76: właśnie o to ciężko będzie bo przez te tygodnie nic znaczącego nikt nie odkrył, a wszystkie zdjęcia, odkrycia, instagramy już dawno zostały obczajone i nie było tam żadnego dowodu sugerującego na to , że oni się znają. Tylko skąd by się mieli znać jak Adam O nie pochodzi z Piły (?) a Adam chyba nie tak dawno przyjechał do Poznania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Adam
  • Odpowiedz
@gigi76 Z tego co widziałam na instagramie od Adama Z to głównie komentowały koleżanki z Rossmana więc prawdopodobnie to jego jedyni znajomi z Poznania. Nic nie wskazuje ze zdjęć że oni się znali.
  • Odpowiedz
@tesoro: myślę podobnie... Jakby mieli się znać to tylko przez Ewę raczej, ale nie wiemy czy zabierała chłopaka na jakieś wcześniejsze imprezy pracownicze albo czy Adasia na spotkania z ich wspólnymi znajomymi (pewnie nie). No ewentualnie Adaś mógł wpadać na herbatkę do nich do domu.
  • Odpowiedz
@bess9: może kiedyś Adam O przyszedł po Ewę do Rossmanna albo po coś i tylko go tak o poznał. Innej możliwości też tutaj nie widzę i jakiś wspólnych herbatek w domu, ale brat po takim czasie już chyba odbył wiele rozmów z różnymi osobami i powinien to wiedzieć ;) Cały listopad i grudzień bronił swojego niedoszłego szwagra, to mógł się go przecież o to zapytać ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz