Wpis z mikrobloga

@mam_krowy: racja, nie ma jej na tym zdjęciu, co jest Karonajn i Ewson, bo to w końcu Nati :D

moim zdaniem ta z zieloną strzałką to jest z powodzeniem siostra Adama Z., podobni są... wydaje mi się, że ta nad Adasiem tutaj jest też na zdjęciu z pieskiem po lewej, z kolei ta po lewej tutaj wydaje się podobna do tej na zdjęciu z tagiem #siska, chociaż nijak nie pasuje
bess9 - @mam_krowy: racja, nie ma jej na tym zdjęciu, co jest Karonajn i Ewson, bo to...

źródło: comment_cNLxLda5SIfHmDqaw3Dzwx47JUGXxFtH.jpg

Pobierz
@mirek_1: Było poruszane Link. Miał kilka innych pociągów do wyboru z Głównego. Czyli sugerujesz, że coś zrobił? Ale na nagraniach minął i poszedł Za Groblą. Trochę się mija z zamiarem.

@sitzv: Jakieś źródło tych rewelacji?
@bess9: Też mi wygląda na siostrę(ta z zieloną strzałką) ale z pieskiem jest mało podobna Link. Otagowaną siska może być każda. Zdjęcie jest niewyraźne, widać pół twarzy i jeszcze ma okulary ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kozborn: Na nagraniu jakie ja pamiętam z tvn24 typ szedł przed nimi ale ostro w lewo. Masz link do tego o którym mówisz?
@mam_krowy: to że mija to nie znaczy że nie miał jakiegoś zamiaru. Mógł to być plan działania żeby nie zwrócić uwagi Ewy. Po za tym czarna postać widać że się spieszyła i była w stanie w 30 minut z dworca głównego dotrzeć na Mostową... Tym bardziej że ma plecak i mogła by np. zabrać rzeczy Ewy i ukryć gdzieś...
@mam_krowy: Dla mnie spoglądając na niebieskie oczy, ombre na włosach to podobna jest ta co trzyma psa do tej ze strzałką...bo perspektywa inna i tak dalej. Co do niewyraźnego zdjęcia to prawda, siską może być też dobra koleżanka tak naprawdę.

@Lougia: @mam_krowy: @kozborn: wiemy ze Ewa dzwoniła do Adama O z tel Adama Z- to pewne. Pytanie czy była w stanie podyktować mu numer w swoim stanie? Bo jeśli jednak Adam Z wybierał zapisany numer to chyba mamy odpowiedz na pytanie.