Wpis z mikrobloga

No to czas sie za Pillars of Eternity zabrac. Obojętnie ktora klase postaci moge sobie stworzyc na poczatek? Nie liczac NWN, to jedenym klasycznym cRPG, w ktorego gralem za knapa, byl Icewind Dale, w ktorym to utknalem w polowie wlasnie pewnie przez zla konfiguracje calej mojej druzyny oraz kijowe rozdawanie punktow. Chcialbym teraz tego uniknac. Co do Pillarsow to czytalem, ze nie wszystkie klasy sa dobrze zbalansowane, tylko ze te posty sa sprzed kilku miesiecy, a byly jakies patche w miedzyczasie.

#pillarsofeternity #crpg #gry #rpg
Pobierz saw24 - No to czas sie za Pillars of Eternity zabrac. Obojętnie ktora klase postaci m...
źródło: comment_c9hdENQT7R5xA6udDjxlRDQNQZBUULBe.jpg
  • 12
@saw24: Jeśli grałeś wczesniej tylko w NWN i ID to powinno ci się spodobać. Klasa jaką wybierzesz nie gra roli za bardzo. Wydaje mi się, że w tej grze nie da się popsuć postaci. Oczywiście wiesz, że to nie są zasady znane Ci z NWN i ID i są inne klasy postaci.
@saw24: grałem łowcą i jakoś niezbyt się mi grało... zacząłem od nowa wojownikiem i grało się o wiele lepiej...
także sugerowałbym zacząć grę postacią która będzie robić dmg (warek, barbarzyńca)... odniosłem wrażenie, że magia i broń dystansowa jakaś taka średnia w tej grze..
@Bethesda_sucks: widzialem ta recke, dlatego mowie, ze crpg hardkorem nie jestem, wystarczy, ze sie bede tu dobrze bawil, a czytalem rowniez wiele pozytywnych opinii na temat tej gry. Wyjdzie w praniu czy mi podejdzie, czy nie.

PS a Baldura w tej edycji EE tez mam w planach kiedys ograc(oczywiscie po wgraniu Fronczewskiego bo steam tego nie ma chyba)
@Emill: za łowcami to nigdy nie przepadalem specjalnie, takze akurat go nie bralem pod uwage. Jednym z kandydatów wlasnie jest łotrzyk, bo jak mniemam robi duzo dmg, ale sam pada tez dosyc szybko
@saw24: ja bym brał coś bez magii - tylko brutalna siła i hp, bo później prawie każda postać ma jakieś czary i zaczyna wkurzać to, że aby coś zdziałać to co chwile trzeba zatrzymywać i wydawać polecenia... no ale w sumie, to zawsze sobie możesz w karczmie sprawić jakiegoś pomocnika.
w każdym razie powodzenia.