Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mirki rekord świata, przesyła z #aliexpress z Hong Kongu w 4 dni! Zamówiłem statyw fotograficzny z karbonu, po którym spodziewałem się, że będzie solidny, ale przerosło to moje oczekiwania (ʘʘ) Karbonowy, bardzo dobra głowica, super solidny, stabilny i wielofunkcyjny. Dodatkowo ma odkręcaną nogę i otrzymujemy wtedy monopoda. W zasadzie same ochy i achy. Cena bardzo niska jak za to co otrzymujemy! Całość opakowana w dwa kartony a w środku oczywiście statyw, pokrowiec, karta- chyba zniżkowa i gadżecik przypinany do spodni pomocny przy robieniu zdjęć z biodra używając monopoda, lub jako "nosidełko" statywu. Całość kupiona przez aplikację kosztowała mnie 100$, na stronie 101.25 ( ͡$ ͜ʖ ͡$). Jak macie jakieś pytania to piszcie :)

LINK DO SPRZEDAWCY

#aliexpress #chinskiecuda #chiny #zakupy #fotografia #januszefotografii
Pobierz Dareckus - Dzisiaj mirki rekord świata, przesyła z #aliexpress z Hong Kongu w 4 dni! ...
źródło: comment_nClmJ3SlnnuQlgFeKNZpQHd1WcesZJdl.jpg
  • 20
@lukazh: Świetnie, ja jestem moim po prostu zachwycony.
Mam prównanie ze stawtywami po 400 - 500 zł i ten chiński dużo bardziej mi się podoba.
Nie wiem czy karbon na 100% ale jest bardzo lekki. Jakość wykonania bardzo dobra. Ja za swojego Q666 zapłaciłem 60 dolarów w tej promocji 11.11 - przyszła paczka po 4 tygodniach.

Jak masz jakieś konkretne pytania to chętnie odpowiem.
@Dareckus: @trollasek:
Phi. ;)
Ktoś przebije moje 4 dni zwykłą pocztą? :)
1 Wysłanie przesyłki 2015-05-23 12:09 SINGAPORE SŘ5
2 Nadejście przesyłki 2015-05-25 21:55 WER Warszawa
3 Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2015-05-27 09:51 UP Częstochowa 24
4 Przekazanie przesyłki do doręczenia 2015-05-27 09:51 UP Częstochowa 24
5 Doręczenie przesyłki 2015-05-27 18:56 UP Częstochowa 24