Wpis z mikrobloga

hmm no badoo jest do ruch@ni@ a nei pisania o filharmonii , umawiasz się spotykasz i tyle a nie opisujesz jak bardzo wzruszyła cie ostatnio ksiażka Paulo Coelho. Mam nadzieje ze coś wyjaśniłem, pozdro.
  • Odpowiedz
@Lauretgarnier: no na pewno nie tak. Zaczynasz czymś zupełnie z dupy, co przyjdzie Ci do głowy a nie takim tekstem jak na przywitanie z kumplem albo koleżankami czy rodzicami. Tak jak na ulicy- nie pytasz co słychać? Tylko zagadujesz w sposób odpowiedni do sytuacji.
  • Odpowiedz
@Lauretgarnier: zawsze staram się dopasować pierwsze zdania pod to co widzę na zdjęciu lub to co uda mi się przeczytać w opisie. Nie ma na to reguły, ale nie można też zaczynać od totalnie standardowych tekstów, bo jeśli dziewczyna jest inteligentna, to szybko da sobie spokój.
  • Odpowiedz
@palmaero: zawsze możesz poprosić ją żeby napisała coś o sobie na początek, bo na profilu widzisz tylko zdjęcie, a dzięki temu będziesz mógł do czegoś nawiązać lub zrewanżować się jej jakimś opisem siebie ;) albo możesz wymyślić jakiś prosty, głupi tekst typu "lubisz truskawki?" ;) wiadomo, że nie zawsze w 100% wszystko zadziała, każda dziewczyna oczekuje czegoś innego (dużo też można wyczytać z wyglądu, bo czasem wygląd oddaje charakter, ale oczywiście
  • Odpowiedz
@palmaero:
Wyjaśnię ci - #!$%@? platforma do rozmowy. To jak jeździć bmw w mieście 100 km/h na prostej i wmawiać sobie, że jest się królem kierownicy, kiedy tak naprawdę przycebuliło się kilka setek na wyprawę na tor, a bmw to 20-letni szrot od Niemca.
W takiej aplikacji nie masz oczów na całą komunikacją pozawerbalną, którą mógłbyś zobaczyć w rozmowie na żywo, gdybyś nie #!$%@?ł okazji.

Do tego wyszedł z ciebie gbur
  • Odpowiedz
@El_Duderino: niewiarygodne źródło beki ten Twój wpis. Normalnie wykasowałbym parę po jej drugiej odpowiedzi ale kontynuowałem bo widziałem potencjał na niezły lolcontent.

Gbur i cham? No proszę Cię. Dostosowałem się do poziomu rozmówcy.

"Jak śmiała oglądać film, gdy ja, Wielki Czerw Podrywu, do niej piszę!"

Mhm widzisz. Jak ja oglądam film to nie odpisuję nic zamiast odpisywać po chamsku bo ja wielki pan/pani oglądam film. Nie wiem, mam być pod jakimś
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Pozamiatałeś, brawo ;). Pozwolę sobie sprostować tylko jedną rzecz, bo niesłusznie zwróciłeś uwagę na zaimki osobowe. Pisanie ich wielką literą nie jest błędem, jak to kiedyś ktoś na wykopie starał się nam uświadamiać. Dziewczyna zwróciła mi na to kiedyś uwagę i musiałem przyznać racje i przeprosić. Więc :).

Zasady pisowni zaimków (osobowych i dzierżawczych) są takie same i w korespondencji tradycyjnej, i w internecie (także w SMS-ach). Powinniśmy więc pisać:
  • Odpowiedz