Wpis z mikrobloga

@arkadiusz-molenda: hehe tak pomyślałem jaki tekst na rozpoczęcie rozmowy przez internet byłby "odpowiedni do sytuacji" jak to nazywasz. Nie wiem, może "cześć, mam ostatnio #!$%@? transfer, a ty?" No nie wiem jak można dostosować rozpoczęcie rozmowy do sytuacji kiedy klikasz z kimś w internecie xD zawsze myślałem, że "cześć, co słychać/co robisz/co u ciebie" to takie normalne rozmawianie z ludźmi (niezależnie od kontekstu), ale widocznie o czymś nie wiem xD
@palmaero: sorry ale pytanie dziewczyny co słychać albo jak minął weekend to jak strzał w kolano. Wyobraź sobie, że pewnie to pytanie dostała od kilkunastu gości. Nie dziw się, że Cię zlała lekko bo od razu wydałeś się nudnym gościem.

Podejrzewam, że #rozowepaski zgodzą się ze mną - to pytanie o weekend jest debilne. Nie znasz kogoś i od razu wypytujesz co robiła w weekend?

Wystarczy lekko wczuć się rolę tej
@rydzo: No tak bo każda dziewczyna ma dziennie po tysiaka adoratorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chanequa:

wygląda...

No tak wygląda oceniając go po kilkunastu znakach na klawiaturze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może oczekujesz łobuza który od razu napisze o co mu chodzi bo jak wiadomo kocha mocniej.
@palmaero: Kolego nie zwracaj uwagi na tych wyżej, którzy Ci wyjechali ze stuleją. Dobrze napisałeś, a oni tu #!$%@? na czynniki pierwsze starają się rozebrać "czy pierwszy kontakt został odpowiednio zainicjowany". Po tym "git" już przestałbym pisać dalej, ale księżniczka musiała jeszcze #!$%@?ć, że jak śmiesz wymagać od niej interesującej rozmowy, o mamo mamo. Oni jeszcze jej bronią, świat się kończy.

edit. staram się właśnie postawić po drugiej stronie i wyobrażam
@chanequa: dzięki za poradę ale nie jestem łobuzem i nigdy nie będę. Taki pogląd kończy się zazwyczaj po rozwodzie lub podczas samotnego wychowywania dziecka - wtedy szukają tych spokojnych i statecznych
@TwojaStaraKontraPredator: mylisz się, piszę o "dziewczynach", a preferencji karyn dokładnie nie znam, bo się z nimi nie zadaję, ale wydaje mi się że wolą sebixów - jednak chyba na tinderze ich nie znajdą, już szybciej na badoo.
@ediz4 pisząc w taki sposób wypadł dokładnie jak fedora guy wklejony przez @rtone