Wpis z mikrobloga

No witam

Jutro o godzinie 21 uroczysty start 1 Wykopowego Turnieju L4D2. Rozpoczną go dwie drużyny:
Grube Cierniki buszujące w trawie zetrą się z Oryginalnymi. Życzę powodzenia obu drużynom.

UWAGA UWAGA UWAGA
Może będzie strim (o ile wszystko się uda i niczego nie popsuję- nie spodziewałem się, że to takie problematyczne)
UWAGA UWAGA UWAGA

[baczność&fanfary] Specjalne podziękowania dla gracza, wykopowicza który nieraz był w gorących i osoby bez której ten turniej nie byłby taki jaki był- @shikaka90 który wspaniałomyślnie do puli turnieju dorzucił Spacechem i Contraption maker [/baczność&fanfary] (Jestem programistą HTML ( ͡ ͜ʖ ͡))

Skinami którymi zamierzam Was obdzielić to:
Broń dla każdego pro gracza- p90 w StatTraku w bardzo dobrej jakości- ślady używania (well-worn) ELITARNY!
Prawie podstawowy karabin CT- Famas Ocalały Zet w StatTraku (przetestowany w boju)
USP-S | Królewski błękit (przetestowany w boju)
Oraz Fabrycznie Nowa broń dla każdego szanującego się snajpera, siejący spustoszenie.... SCAR-20 Wojskowy Połysk!

Na razie wołam tylko uczestników turnieju.


#wykopowyturniejl4d2 #l4d2 #l4d2zwykopem #left4dead2
  • 8
@lSandwichl: ...
TAK!
Wołałem wszystkich z tagu L4D2 i podobnych, wołałem ludzi z wykopowego wołajo, zawołałem cały #mirkogs, wszystkich którzy wypowiadali się w ostatnim czasie w tagach związanych z leftem i każdego z MirkoGamingSquad który grał w L4D2.

Spokojnie mam nadzieję, że będzie jeszcze jeden lepiej zorganizowany turniej.