Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wziąłem udział w zawodach powszechnych - pistolet sportowy 25 metrów z obu rąk i z karabinu centralnego zapłonu 5 z 8. Kolejne zawody na koncie. Patrząc na klasyfikację jestem w obu rankingach w drugiej połowie klasyfikacji, ale kompletnie się tym nie przejmuję. Na zawodach nikt nie patrzył na wyniki, każdy po strzelaniu odkładał broń i szedł do domu.
Wzięcie udziału w zawodach z pistoletu sportowego koszt 40 złotych, a z karabinu 50 złotych.
#graczznumerempierwszymstrzela
  • 3
@graczznumerempierwszym: za moich czasów, takie zawody były okazją do spotkań, nawiązania nowych znajomosci...
Samo strzelanie super, ale później ognisko, może jakieś piwko, heheszki.
Fajnie było też wrócić do "bunkra" i wyczyścić broń z kt. się strzelało. To też fajne doświadczenie.
strzelić odłożyć broń i pójść do domu... czegoś mi brakuje
@s3kawka: kiedyś były inne czasy, bardziej beztroskie, inna sytuacja polityczna, dzisiaj w dobie internetu zanikają kontakty realne międzyludzkie, taki jest znak naszych czasów...

kiedyś zajmowałem się lataniem na modelach, były organizowane spotkania, umawialiśmy się na wspólne latanie, w warsztacie sami sklejaliśmy modele, a dzisiaj w każdym hipermarkecie na półce są drony (za moich czasów mówiło się po prostu model) i każdy może sobie polatać