Wpis z mikrobloga

Czytam tag #netflix i nie dowierzam. Pomijam fakt niedostępności niektórych seriali, ba pomijam wszystko co związane z ich ofertą. Ale jak czytam po raz 50 x komentarz "polaków nie stać na netfilx" to zastanawiam się czy ktoś kto to pisze ma równo pod sufitem.

Najtańszy pakiet 8euro czyli 35zł miesięcznie najdroższy pakiet 12 euro 51zł który można podzielić na 4 osoby czyli wychodzi niecałe 13 zł miesięcznie Nikt mi nie wmówi że nie stać go wydać nawet te 35 zł miesięcznie. Tak jak pisałem pomijam obecną ofertę która i tak w miarę czasu się rozrośnie. Ale jak ktoś mi mówi że polaka nie stać na dodatkowy wydatek w miesiącu w kwocie 35 zł to wymiękam serio.

A co najlepsze piszą to osoby w jebnym internecie, to tak jak by pisać że polaków nie stać na internet bo przecież kosztuje ~ 50zł miesięcznie. Ogarnijcie się ludzie. Wiem, że hejt hejtem ale serio #!$%@? ogarnijcie się bo to żałosne jest.

#seriale
CreativePL - Czytam tag #netflix i nie dowierzam. Pomijam fakt niedostępności niektór...

źródło: comment_DdPbR3KKTFyfUF0BgGD4uVXOkAilYapB.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@CreativePL: Byłem Przedstawicielem u duzego dostawcy Tv, Internet, Telefon.
Nie są szczególną rzadkością ludzie płacący ~ 100 zł za analogowe 50 kanałów. Absolutną rzadkością są osoby płacące mniej niż 40 zł za tv.

Także wykopki, które gadają, że 35 zł dla polaka cebulaka to drogo, w dupie byli i gówno widzieli :)
  • Odpowiedz
@Kapoan: Nie chodzi o to, że nie stać bo CreativePL udowodnił, że stać. Chodzi o to, że Polacy mają zamiłowanie do zbierania dobrych sum abonamentowych w budżecie domowym na potęgę. Po prostu nie wybieramy to co jest dla nas istotne tylko kupujemy bo to "tylko 51 zł miesięcznie co to jest". Polacy się skarżą, że nie odkładają bo nie mają z czego. Trudno odkładać jak tutaj telefon za 60, tutaj
  • Odpowiedz
I nie nie dzielimy tego na 4 czy 5 jak CreativePL próbował nam imputować, bo nie mieszkamy w studenckim sajgonie tylko w domu z rodziną, budżet jest wspólny


@mateusz-zp: Tyle, że możesz podzielić to pomiędzy siebie a np kolegę z drugiego krańca polski. IP nie jest wymogiem a zalogowanie się do konta. I tak dzieląc to na 4 osoby masz abonament za 12 zł o którym piszesz. I to jeszcze w opcji ultraHD.

@BelHeI: Niestety nie mogę, bo zwyczajnie nie zagłębiałem się w to. Problem który poruszyłem to kwota 35 zł która dla niektórych jest jakimś supermegawydatkiem na którego
  • Odpowiedz
Masz opjcę za ~35zł


@CreativePL: bez HD to bezsens, nie wiem w ogóle czemu ta opcja istnieje skoro każdy TV jest HD. Za opcję z HD dałbym 30zł bo tyle jest to warte. Opcja bez HD powinna kosztować w tym przypadku 20zł.
  • Odpowiedz
@CreativePL: ale ja nie chcę się z nikim dzielić, chciałbym kupić taki pakiet w rozsądnej cenie. 10 euro to nie jest rozsądna cena na polski rynek. Ale pewnie zatrudnią specjalistę do tego żeby im powiedział, że w biedniejszych krajach jak polska taka cena jest zaporowa.
  • Odpowiedz
@CreativePL: oczywiście że tak skoro z torrentów jest 0zł :> Przeciętny polak zarabia ~1800zł. Mało kto przy zdrowych zmysłach wyda dodatkowe 44zł (bo płaci już net i tv) jeżeli nie będzie każdego serialu i filmu na platformie jaki sobie zamarzy w danej chwili obejrzeć. Dlatego też uważam, że pakiety powinny kosztować 20/30/40zł.
  • Odpowiedz
@CreativePL: ale taka jest rzeczywistość, ludzie nawet wolą głupie cda.pl z #!$%@?ą jakością więc z czym do ludzi jak pakiet bez hd kosztuje 35 zeta. Zaklinają rzeczywistość jeżeli myślą, że będzie się to dobrze sprzedawać za taką cenę.
  • Odpowiedz