Wpis z mikrobloga

Czytam tag #netflix i nie dowierzam. Pomijam fakt niedostępności niektórych seriali, ba pomijam wszystko co związane z ich ofertą. Ale jak czytam po raz 50 x komentarz "polaków nie stać na netfilx" to zastanawiam się czy ktoś kto to pisze ma równo pod sufitem.

Najtańszy pakiet 8euro czyli 35zł miesięcznie najdroższy pakiet 12 euro 51zł który można podzielić na 4 osoby czyli wychodzi niecałe 13 zł miesięcznie Nikt mi nie wmówi że nie stać go wydać nawet te 35 zł miesięcznie. Tak jak pisałem pomijam obecną ofertę która i tak w miarę czasu się rozrośnie. Ale jak ktoś mi mówi że polaka nie stać na dodatkowy wydatek w miesiącu w kwocie 35 zł to wymiękam serio.

A co najlepsze piszą to osoby w jebnym internecie, to tak jak by pisać że polaków nie stać na internet bo przecież kosztuje ~ 50zł miesięcznie. Ogarnijcie się ludzie. Wiem, że hejt hejtem ale serio #!$%@? ogarnijcie się bo to żałosne jest.

#seriale
CreativePL - Czytam tag #netflix i nie dowierzam. Pomijam fakt niedostępności niektór...

źródło: comment_DdPbR3KKTFyfUF0BgGD4uVXOkAilYapB.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
można podzielić na 4 osoby


@CreativePL: A jak podzielisz na 51 osób to już wychodzi tylko ZŁOTÓWKA DZIENNIE! To mniej niż głupi, krakowski obwarzanek. Nie mów, że nie stać cię na obwarzanka.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: hehe... najwższy pakiet możesz podzielić na 4 osoby. Ba nawet kupując najwyższy pakiet dla siebie płacisz 51 zł. To nie są tak duże pieniądze żeby psioczyć "polaków nie stać żeby wydawać 51 zł miesięcznie"

@MorDrakka:

tym, że pakiet najdroższy pozwala oglądać na 4 ekranach naraz a nie na 51, więc nie podzielisz tego tak

A gdzie ja napisałem że na 51 ekranów :|?
  • Odpowiedz
@CreativePL: Tego nie wyplenisz. Te same pierdy słucham odkąd moje konto od wielu miesięcy zasila spotify, a wciąż pojawiają się ludzie, którzy szukają sposobności by wziąć to za darmo.

Sama nie wiem czy zdecyduję się na netflix. Oferta na razie jest uboga, ale na pewno nie chodzi mi o kasę, bo jakby znalezienie drugiej persony na rachunek za standardowy pakiet nie powinien być problemem.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga:

Te same pierdy słucham odkąd moje konto od wielu miesięcy zasila spotify


o lol muzyki słucha za piniondze, a przecież na yt za darmo jest wystarczy że plejliste sobie zrobi !
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyplenić nie wyplenię ale piętnować trzeba.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Myślę, że nie ma sensu piętnować, bo skutek będzie odwrotny.

Sama idea netflixa trafia do mnie w samo sedno. Ale np. problemem jest mała oferta. Co w sumie rozdanie na dwójkę i tak jest gówno warte. No! ale zaraz ktoś powie, że w związku z tym jestem takim samym cebulakiem jak cała reszta.

Chyba nie, bo staram się tu znaleźć rozwiązanie a nie od razu "hur durr kino T za
  • Odpowiedz
@CreativePL: A weź, nawet nie zaczynaj takiego tematu, to jest komedia, że ludzie takie pierdoły wygadują. xD Nie ma Netflixa - "noo jakby był to bym nie piracił, tylko kupował na Netflixie". Jest Netflix - "HURR DROGO DURR nie ma wszystkich filmów, niech się wypchają z taką ofertą". Oferta jest jaka jest, mogłobybyć lepiej, ale nie jest źle. A np. House of Cards nie ma ze względów prawnych. Baza pozycji oraz
  • Odpowiedz
@CreativePL: dlatego uważam, że to gadanie, że na wykopie sami programiści za 15k to #!$%@? i wygląda raczej na to, że tu wszyscy pracują za 1,5k.
  • Odpowiedz