Wpis z mikrobloga

takie pytanie do sportowych świrów i #mikrokoksy Czy ten #stronglifts jak robicie to TYLKO to czy później/wcześniej coś jeszcze?

U mnie wygląda to tak, że zaczynam trening na bieżni 30min i po tym odpalam wspomniane #5x5, później tylko 2s bicek 2s tricek, szerokie/wąskie podciąganie 4s. Czyli zajmuje mi całość ok 60min.

No i tak zastanawiam się czy ten trening (tylko 5x5) jest taki krótki bo na razie zajmuje mi ok 15-20 minut czy ja coś źle robię?
  • 5
@koniarek: całkiem możliwe, że nie podchodzę do tego 5x5 zbyt poważnie, dlatego pytam :P

Co do siłowni to u mnie wygląda to tak, że biegam od 6 lat ok 10km co drugi dzień. W wolne dni robiłem sobie trening z hantelkami i drążkiem, na tyle na ile pozwala mieszkanie 45m. Na "prawdziwą: siłownie wszedłem półtora roku temu i znów były to treningi bardziej FBW w dniu bez biegania. Ogólnie to bardziej
@segment: trening zajmuje Ci 15 minut, ponieważ przy ciężarach na których aktualnie pracujesz potrzebujesz niewiele czasu na odpoczynek między seriami. Przyjdzie czas, że po serii przysiadów albo MC będziesz musiał posiedzieć z 2 minuty, żeby wyrównać oddech zebrać siły do dalszego treningu, a wtedy samo 5x5 może Ci zająć 45-60minut.