Wpis z mikrobloga

Witam Mircy z #krakow. Wraz z moim #rozowypasek za jakis miesiac, poltora planujemy obchodzic nasza rocznice. No i wymyslilismy, ze pojdziemy do restauracji. i tu pojawia sie pytanie: znacie jakies dobre restauracje na takową kolację? coby nie bylo za drogo (ceny takie sresnie bym powiedzial),ale fajnie i milo i klimatycznie. mozecie polecić jakiś lokal?
#kiciochpyta
  • 14
  • Odpowiedz
@AlkoholToNieZabawka: jak lubię Zazie, to jakoś zawsze ciężko mi tam wybrać co bym chciał jeść :) No i na rocznicę to coś innego bym wybrał...
Polecam La Campana naprzeciwko kościoła Piotra i Pawła, ewentualnie jak oboje bardzo mięsożerni to Ed Red lub Pimiento Argentino (zarówno na Stolarskiej jak i na Józefa jest niezłe). We wszystkich tych miejscach przystawka, obiad, wino, deser i kawa powinny się zamknąć tak do 200-300zł za
  • Odpowiedz
wołowina po burgundzku


@AlkoholToNieZabawka: no właśnie ile razy jestem w Zazie to biorę tę wołowinę, chciałbym spróbować czegoś innego i nigdy nie wychodzi ;) Tak jak pisałem, jedzenie w Zazie jest bardzo OK (choć nie we wszystkie gusta trafi), ale nie jest to raczej knajpa "na rocznicę" :)
  • Odpowiedz
@enron: pasztecik też jest git i lemoniada ogórkowa :) No, ale może faktycznie na rocznice się nie nadaje, chociaż ja tam byłem z moim #rozowypasek na rocznice, bo to jej ulubiona knajpa. W każdym razie, jeżeli zostajemy przy żabojadach, Zakładka już jest bardzo na rocznice, znajduje się ona nawet w przowodniku Michelina (ma chyba wyróżnienie).
  • Odpowiedz
@AlkoholToNieZabawka: to będę musiał obczaić zakładkę - rozumiem że ślimaki tam mają? Bo dotąd w Krakowie tylko w Taco jadłem i się trochę uzależniłem... A co do Zazie to dla mnie po prostu jest to taka bardziej knajpa na klimatyczny lunch lub kolację ze znajomymi, a nie na rocznicową kolację przy świecach i patrzeniu sobie w oczy ;)
Bardzo fajny jest ogródek w La Campania, w czwartki gra tam bardzo
  • Odpowiedz
@zwarcin: To zależy jak chcecie to spędzić. Jeśli w takiej bardziej luźnej atmosferze, bez sukni balowej itp. to ja polecam Taco Mexicano, pyszności.
  • Odpowiedz
@zwarcin: Zależy co lubisz. Osobiście polecam Delectę na Kalwaryjskiej, Miętę na Krupniczej i el Toro(hiszpańskie jedzenie) przy placu Wolnica.
  • Odpowiedz