Wpis z mikrobloga

@Wasky: mnie sie podoba prostota i minimalizm hehe(czyli czerwone paski akcentujace ten kolor narzucony przez fabryke ). jak znajdę te stickery przerywane to napisze( ͡ ͜ʖ ͡)

uporales sie z wydechem juz?
@Stitch: Heh grubo To i tak jeszcze stare zdjęcie. Teraz już siedzi tam czarna szyba. Za niedługo będzie się chyba różnił tylko tym że u mnie stalowy oplot siedzi i amor skrętu, bo crashpady widzę że też masz. Ale kufra to raczej nie założę :P
@Wasky: orgi przewody z przodu juz sa w oplocie hehe. tyl zwykla guma, ale chyba tez bede zmieniał jak bede mial kase na czerwony, a z amorem musze podskoczyc do ktoregos aso i sie dopytac jaki koszt hesd i c abs i czy w ogole sie da
@Stitch: Oo i powiedz mi jaka jest różnica między gumą a oplotem w tym moto bo nie mam porównania, bo już był zamontowany oplot. Pewnie lepsza reakcja?? bo skuteczność pojedynczego hamowania podobna?? Z czego masz bo ja mam z HEL..
@Wasky: ja mam serie ;] przod jest seria oplot. rozetnij stary i zobacz hehe.
roznice w f4i u kumpla widziałem. z duzej predkosci jest mniej wiecej do samego konca ta sama sila hamowania i jak heblujesz często. przewody sie tak nie gną. nie ma takiego zmęczenia materiału. no i hebel jest ostrzejszy przez to, bo przewod nie pracuje tylko sztywno siedzi :)
@Stitch: Nawet nie widziałem że w serii był oplot w pc37 z przodu, myślałem że tylko gumę dawali.
Nie dostałem starych przewodów od sprzedawcy. Więc nie mam jak:).
@Stitch: które paski na koła brałeś? Też bym sobie zaaplikował, bo czarna felga + czarna opona to mi za czarno na kołach.

I dwa - skąd brałeś klamki czerwone? Myślałem nad takimi od jakiegoś czasu, na dwa palce najlepiej. Bo jak założę do siebie czerwone paski to jakoś tak dziwnie będzie - za mało czerwieni będzie.

Bo teraz to nudno, srebrno-szaro ;<

@Wasky: jakie paski/klamki będizesz brał?

11mariom - @Stitch: które paski na koła brałeś? Też bym sobie zaaplikował, bo czarna ...

źródło: comment_i4Cv94xTEN3p8EgheyRuM24vEqY3RHPH.jpg

Pobierz