Wpis z mikrobloga

@Wasky: jak dla mnie to srebrne lepiej leżą
@Wasky: zdaje sie że masz oploty na hamulcach, jeździłeś bez? pytam bo sam nie mam a chyba wypada założyć bo czasem ch@#$wo hamuje, a nie mam realnego porównania...
  • Odpowiedz
@RoyalMS: Powiem ci że właśnie miałem już założone. Ale jeżeli słabo ci hamuje to radził by na początek wymienić klocki hamulcowe na coś lepszego..
  • Odpowiedz
@Wasky: klocki wymieniłem, tłoczki przeczyściłem i posmarowałem płyn też wymieniałem ale podczas ostrego heblowania szału nie ma... wedle info jakie znalazłem na forach to wina właśnie przewodów więc pewnie na wiosne będą już stalówki apropos jakiej masz firmy?
  • Odpowiedz
@Wasky: tak, w dodatku w tym sklepie z akcesoriami na moto kolo je zachwalał że sam na nich lata i dobrze schodzą więc wziąłem, też sie na HELa przymierzałem.
  • Odpowiedz
@RoyalMS: Co do tych klocków, to wiesz jak to jest ze sprzedawcami, mogą też wcisnąć to co nie schodzi. Lepiej właśnie na necie poczytać i wtedy walić do sklepu. U mnie też na razie słabo hamuje pomimo oplotu, ale mam też krzywą lewą tarczę którą za niedługo wymieniam więc też sporo obniża skuteczność hamowania. Ale strzelam bardziej że jakieś kiepskie klocki tam siedzą. Obecnie trw mcb755sv czekają na zamontowanie, bo
  • Odpowiedz
@Wasky: brałem to pod uwage, ale juz kilka razy robiłem tam zakupy i byłem zadowolony. Narazie rozglądam sie jeszcze za jakimiś kierunkami bo te co mam to w oczy kolą.
  • Odpowiedz