Wpis z mikrobloga

@Kelemele: Ale ja Ci mówię dlaczego tak jest. Bo to piszą ludzie, którzy kobiety na oczy nie widzieli. Jaką więc strategie mają obrać? Albo żadnej albo tylko się oburzyć "no bo jak tak można, to takie nieludzkie".
Dlatego widzisz, kiedy jakas mirabelka wrzuca tutaj swoje piersi, każdy normalny facet się na taki widok uśmiechnie. Wiadomo - facet. A więc nagie kobiety zawsze lubi i temat erotyki. Uprzedmiotowiają kobiety Ci drudzy -
@dzerald: Kolejny biały rycerz, faceci lubią oglądać wycki (większość) a są też kobiety które lubią się chwalić swoimi, ot gusta i guściki. O ile wiem to panuje wolność i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wchodzisz na siłę w jakiś tag i wojujesz jak palladyn #!$%@? zamiast po prostu ominąć tag i żyć swoim życiem.
Twoja opinia jest tylko twoją opinia a nie wyznacznikiem światowych trendów.
@DziQ86 @Bunch
Piszę o swoich doświadczeniach. Nie znam dziewczyny która pokazuje cycki byle komu i przy okazji nie jest Karyną. To bardzo dobrze świadczy o Mirabelkach, że nie pokazują wszystkiego za kilka plusów. O wiele bardziej szanuję pokazmorde z pracą doktorską, niż kawałek tyłka który w internecie jest na wyciągnięcie ręki. Polka która rozbiera się na Reedicie zbiera poklask na Wykopie. Przejrzałem jej konto i zobaczyłem dlaczego nie ma konta na Mirko.
To bardzo dobrze świadczy o Mirabelkach, że nie pokazują wszystkiego za kilka plusów


@dzerald: Stary, ale BŁAGAM CIĘ!!!. Jak chcesz poważnie o tym zjawisku porozmawiać kiedy jednocześnie pisze takie zdanie. Czy Ty i inni Tobie podobni NAPRAWDĘ sądzicie, że ktokolwiek robiący tutaj wykopgonewild robi to z powodu... "plusów" na Wykopie?

Jeśli w rozmowie pada takie kryterium to jest to dla mnie dostateczny fakt by w ogóle się w takiej dyskusji
@Bunch: Nie wiem z jakiego powodu można wrzucić takie fotki. Starałem się jakoś to sobie wytłumaczyć i postawiłem na plusy. Pewnie jestem stulejarzem, ale nie chciałbym aby ktoś fapował do zdjęć mojej dziewczyny. Gdybym dowiedział się, że w przeszłości była na showupie/zbiorniku albo wykopgonewild to pewnie bym tego nie zaakceptował. Jestem skrajnym wolnościowcem dlatego nie będę protestował gdy ktoś pokaże coś więcej na Wykopie. Celem mojego wpisu było docenienie tych które
@dzerald: Rozumiem takie stanowisko. W świecie gdzie teraz ludzie sypiają ze sobą na drugiej randce, taka "staroświeckość" jest bardzo ceniona. Celowo ująłem ją w nawias bo nie było to chyba najlepsze określenie. Bo to zachowanie powinno nie uchodzić za staroświeckie a za zupełnie normalne. Oczywiście mowa o tych, którzy nie sypiają ze sobą po drugim spotkaniu i nie pokazują cycków na wykopie. Faktycznie jakaś wartość dla kogoś może to być. I