Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelki jest piąteczek więc jest rozdajo. Postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym tzn. połączyć rozdajo z akcją charytatywną. Jakiś czas temu wrzucałem znalezisko dotyczące chorego Antka, którego rodzice zbierają pieniążki na leczenie syna chorującego na rzadką chorobę - twardzinę. Jest to autoimmunologiczna choroba tkanki łącznej o nieznanej przyczynie. Charakteryzuje się uszkodzeniem naczyń krwionośnych oraz postępującym włóknieniem skóry i narządów wewnętrznych.

Dziś do rozdania jest:

1. Dron Syma X5C New Version X5CSyma X5C New Version X5C
2. Oryginalna ramoneska w Hard Rock Cafe Las Vegas (rozmiar L)
3. Kalibrator do monitorów Spyder
4. 2 x zestawy słuchawkowe Jabbra
5. 10 x czerwony plakietek / breloków materiałowych „Remove Before Flight”
6. PLUSY do ilość nieskończona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warunek jest jeden wesprzyj wybrany sposób zbiórkę na leczenie Antka dowolną kwotą choćby złotówką.

Jak to zrobić? Metod jest kilka:
1. Można wesprzeć dowolną kwotą na stronie: https://pomagam.pl/antosdanko (nie bądźcie cebularzami takie 5 zł to mniej jak pół paczki fajek czy dobre piwo)
2. Dokonując dowolnej wpłaty na konto fundacji Avalon (62 1600 1286 0003 0031 8642 6001) w tytule przelewu wpisując: "Dańko, 3864",
3. Można wysłać SMS o treści „POMOC 3864” na numer 75165 (5 zł + VAT),
4. Można odpisać 1% dla fundacji Avalon, której podopiecznym jest Antek, a przekazana kwota dołączy do puli zgromadzonych środków na jego leczenie. Ta opcja wsparcia praktycznie nic Was nie kosztuje! Wszystkie niezbędne informacje jak rozliczyć 1% znajdziecie TU.

Plusy (poprzednie rozdajo miało +7470 liczę, że uda się pobić ten rekord.), suby i udostępnienia także mile widziane.

Jak będziecie grzeczni to dorzucę jeszcze worek prezentów!

#rozdajo #konkurs #zadarmo #drony #fotografia #grafika #grafikakomputerowa #technologia #darylosu #chinskiecuda
saint - Mirasy i Mirabelki jest piąteczek więc jest rozdajo. Postanowiłem połączyć pr...

źródło: comment_65cj4ngj6Tl5rAePLHc5SRmqjsE3XNYB.jpg

Pobierz
  • 124