Wpis z mikrobloga

@konradk: Dzięki za info, ja poszedłem jednak w Jave zamiast w RoR, ale w PHP siedziałem parę lat. 2 tys $ fajnie, ale mam teraz tyle zdalnie w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślę, że 2x tyle w jakiejś perspektywie roku bym się skusił, no ale jak wyżej, nie znam Ruby :(
@bazingaxl:

czemu nikt wam nie pasuje


jak przyszedlem tu dwa lata temu bylem ~20 pracownikiem. Teraz jest juz prawie 80. Odsiew mamy faktycznie spory, ale caly czas zatrudniamy :)

sam php bez niczego


Nie rozumiem pytania. Co jeszcze trzeba znac do PHP? Oczywiscie standard: mysql, js/jquery, html, css, git. Znajomosc API WordPressa to duza zaleta.

jak sie rozliczasz


Firma jest zarejestrowana w Hong Kongu i podpisuje z pracownikami kontrakty. Sam odprwoadzasz
@konradk:

chodzilo mi o to dlaczego tak dlugo nie mozecie znalesc, czy juz nikogo nie ma w polsce czy jestesmy za slabi i brakuje nam wiedzy w oczach firmy, czy za duzo chcemy itp.

Oczywiscie standard: mysql, js/jquery, html, css, git.


;) to ten standard to 10x wiecej niz php, a samo JS to milion $$$
chodzilo mi o to dlaczego tak dlugo nie mozecie znalesc


@bazingaxl: mozemy, caly czas znajdujemy ale caly czas szukamy kolejnych

a samo JS to milion $$$


Nie szukamy JS-owca. PHPowiec bedzie musial umiec zrozumieć, że "$ is undefined" w konsoli to błąd i raz na jakiś czas napisać $('#clickme").click(...) i tyle. Za to nie damy milionów $$$ :)

Sam nie wiem kiedy ostatnio napisałem tu choć jedną linijkę JS. Ale