Wpis z mikrobloga

Do rozdania mam zaproszenia na prywatne trackery:
- 1 x Bit-HDTV - tylko filmy i seriale w wysokiej rozdzielczości, raczej łatwo utrzymać ratio,
- 3 x IPtorrents - angielskojęzyczny tracker ze wszystkim, łatwo utrzymać ratio,
- 2 x torrentday - angielskojęzyczny tracker ze wszystkim, bardzo łatwo utrzymać ratio,
- 2 x trancetraffic - strona z muzyką elektroniczną, średnio trudno utrzymać ratio,
- 1 x TvT/freshon - tracker z serialami, oczywiście nie PL (tą stronę sobie cenię i oddam tylko osobie która na to na pewno zasługuje).

Warunek: udowodnij że nie jesteś pijawką i będziesz dbał o konto.

#torrent #torrenty #bittorrent #polishsource #ipt #bithd #torrentleech #tvt #freshon #freshontv #zatoka #piratujo #thepiratebay #tpb #kickass #rozdajo #tracker #btgigs #torrentday #hd #seriale #film #filmy #warez #trance #trancetraffic #psytrance !
  • 16
@Colek: coś tam jest, jakieś 30-40 pozycji. 4K to dość świeża sprawa i generalnie to na każdym trackerze jest tego jeszcze mało.
@MaddoxX1911: Pijawka to ktoś kto ściągnie coś, ale sam nie seeduje co na prywatnym trackerze kończy się banem. Zależnie od strony czasem trzeba seedować pozycje do 1:1 lub tylko kilka/kilkanaście dni bez patrzenia na Ratio na danym torrencie. Na każdej stronie prawie trzeba mieć ratio ogólne powyżej 1.
@kucyk: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mam konta na kilku trackerach, ściągam również kilkaset GB w miesiącu, łącze mam 10/2 a jakoś wszędzie ratio ogólne ponad 2-3. Nie każda strona nalicza Ratio i większość ma bonuspoints za które bez problemu dostajesz upload. Zresztą nie będę zachęcał, siedź dalej na warezach i płać.
@kucyk: Ale ja z tym problemu nie mam że się podzielę z innymi. Zresztą jeśli uważasz że warez jest dla ciebie wygodniejszy to jaki problem? Korzystałem i z warezów i z ptm i stwierdzam że dobre strony ptp są dla mnie najlepsze. Każdy ma wybór.
@Ma5TeR: nie wierzę że żeby piracić i narażać się na jakieś konsekwencje wymagane jest przedstawienie dowodów na to, że dana osoba jest "godna" dostępu do tego trackera. Toć to prawie jak zatrudnienie dilera dragów.

@kucyk: ja już nie korzystam z żadnej niezakupionej zawartości (no dobra, jak książka nie jest dostępna nigdzie do kupienia albo za jakieś chore pieniądze z przesyłką ze stanów to mi się zdarzy..), ale też nie czaje