Wpis z mikrobloga

Dzień doberek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pogadałem z ibuygou i udostępnili mi kuponiki na telefony xiaomi, które są poniżej. Recenzje tych telefonów znajdziecie na #majsterpirzu . A , i plusiki mile widziane, to podesle im screena, ze lubimy takie promocje :P

$19.99 na Redmi Note 3 3/32Gb (200$) - RDMINOTE3LUKAS

$24.99 na mi4c 32Gb (234$) - MI4C32GBLUKAS

$24.99 na Redmi Note 2 32Gb (162usd) - RDMINOTE2LUKAS

$19.99 na Redmi Note 2 16Gb (137$) - RMNOTE216GBLUKAS


Zaletą ibuygou jest bardzo dobre wspacie + zwroty kosztow za przesylki na gwarancji, w dodatku naprawiaja w autoryzowanym serwisie (tak slyszalem).

#ibuygou #promocje #aliexpress #xiaomi #majsterpirzu #android
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pirzu: mówisz że w 5 dni paczka była u ciebie. Jak to jest że innym idzie 2 czy 3 tygodnie? Jest jakaś regularność w tym?
  • Odpowiedz
@domik: Bo Ibuygou oferuje DHL jako ze jest to pewny przewoznik, z singapore post/ nl post paczk ipotrafia byc okradzione, o czym przekonal sie nie jeden mirek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirzu: pytam bo właśnie chcę kupić RN3 albo mi4c i nie chcę na niego czekać 3 tyg. Gdyby tydzień był w miarę pewien to bym dzisiaj zamówił zamiast kupować na allegro.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pirzu: a jak najlepiej płacić za paczkę? Chodzi mi o podwójne przewalutowanie. Mam konto walutowe założone. Czytałem że najlepiej jest kupić $ na kantorze internetowym, a potem przelać to walutowe a potem na PayPal.
  • Odpowiedz
@Pirzu: A ktoś mi jeszcze powie. Szkło do RN3 lepiej Nillkin (jest na sklepie) czy może lepiej MOCOLO / 3MK z allegro? Etui Nillkin nie ma :/
  • Odpowiedz
@domik: etui z czasem pewno będzie. Ja nillkina zawsze kupuje, mocolo nie miałem a 3mk palcuje się i nie jest ultra przezroczyste
  • Odpowiedz