Wpis z mikrobloga

Dzień doberek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pogadałem z ibuygou i udostępnili mi kuponiki na telefony xiaomi, które są poniżej. Recenzje tych telefonów znajdziecie na #majsterpirzu . A , i plusiki mile widziane, to podesle im screena, ze lubimy takie promocje :P

$19.99 na Redmi Note 3 3/32Gb (200$) - RDMINOTE3LUKAS

$24.99 na mi4c 32Gb (234$) - MI4C32GBLUKAS

$24.99 na Redmi Note 2 32Gb (162usd) - RDMINOTE2LUKAS

$19.99 na Redmi Note 2 16Gb (137$) - RMNOTE216GBLUKAS


Zaletą ibuygou jest bardzo dobre wspacie + zwroty kosztow za przesylki na gwarancji, w dodatku naprawiaja w autoryzowanym serwisie (tak slyszalem).

#ibuygou #promocje #aliexpress #xiaomi #majsterpirzu #android
  • 100
  • Odpowiedz
@Pirzu: kody rabatowe rzeczywiście działają, mam tylko pytanie bo jestem confused - płacimy za wysyłkę z tego sklepu? myślałem, że wysyłka z chin za free... A tutaj DHL kosztuje extra 17 dolców... Da się uniknąć tej opłaty jakoś? Z góry dzięki za info!
  • Odpowiedz
@Pirzu: a singapore post ile idzie? Jak Ty zamawiasz to DHLem? Kurde myślałem, że w cenie produktu ta ekspresowa wysyłka, bo na pierwszej stronie z ofertą (po wybraniu modelu) nie ma słowa, że przesyłka coś kosztuje...
  • Odpowiedz
kurde, miałem się zamknąć w 9 stówkach za mi4c 32gb a wychodzi mi z przesyłką DHL dokładnie 1044zł po przewalutowaniu paypalem... ktoś tu pisał, że lepiej w dolarach australijskich, ale w tym sklepie nie widzę takiej opcji...
  • Odpowiedz