Wpis z mikrobloga

  • 4
Wczoraj przesuwałem pufę, a dziś przed nią leży komiks Kaczor Donald. ki czort! Myślę sobie i zabieram się za oglądanie mojego ulubionego komiksu z dzieciństwa. Numer 7, dość zadbany, ale zaraz zaraz... jakiś błąd w druku - prawdopodobnie z 1999 roku, ale taki babol przedarł się do druku :)
W pufie więcej Kaczorów Donaldów nie ma, ale za to znalazłem 21 numerów "Już czytam" (najstarszy z 1994 roku). Wszystkie w tragicznym stanie - podziurawione dziurkaczem - jeden numer jest nienaruszony.

#kaczordonald #komiks #gimbynieznajo
Soczi - Wczoraj przesuwałem pufę, a dziś przed nią leży komiks Kaczor Donald. ki czor...

źródło: comment_fiPyPxhirUJnz1dWqWlLuwKEWQzEP1d3.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam kilkadziesiąt numerów Kaczora Donalda gigant. liczyłem kiedyś wszystkie egzemplarze i było ponad 5000 stron. najstarsze mam z 98
  • Odpowiedz
@Kokon89: ja powinienem gdzieś mieć. Mam tylko nadzieję, że moi rodzice nie wyrzucili moich komiksów. Raz ich przed tym powstrzymałem. Część mojego najstarszego zbioru sam wytargałem z kosza na śmieci. Sąsiadka wywaliła kupę starych numerów, więc idealnie uzupełniło to moją kolekcję :)
  • Odpowiedz
@MPTW: no ja w podbaza też z kumplem zbierałem. Zawsze w środę brało się do szkoły świeżutki numer i czytało się na świetlicy. To były czasy, a nie teraz guwniaki z telefonami całe przerwy :-/
  • Odpowiedz
@Soczi: Dokładnie. Mnie też drażni jak widzę wszystkich na telefonach zamiast pogadać. W domu albo w trasie niech siedzą. Sam nie jestem stary, ale drażni mnie zachowanie co po niektórych.
  • Odpowiedz
@MPTW: sam siedzę w telefonie dość często, ale jak już gdzieś wychodzę to staram się to ograniczać do minimum - coś sprawdzić jak jest dyskusja i jest jakaś niejasność, albo pokazanie komuś o czym mówię. Oczywiście są wyjątki od reguły, ale to musi mnie towarzystwo olewać lub ktoś mocno zdenerwować. Najlepsze jak w lokalu 4 osoby siedzą przy jednym stoliku i każdy z mordą w telefonie.
  • Odpowiedz