Wpis z mikrobloga

@eternal_slavo: Teoretycznie ok. 7-8k, ale do 10 mogę się w bardzo wyjątkowych okolicznościach zbliżyć. Co najważniejsze dla mnie blacharka musi być dość zdrowa, bo tego nie zrobię, a z mechaniką poradzę sobie sam.
Sportwagon niestety odpada, jeśli kombi to tylko 159 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Czipsu: I ja bym się bardzo cieszył jakbym dostał tyle za swoją, bo sporo rzeczy mam ogarniętych i sporo różnych pierdół zmienionych typu tarcze nacinane i nawiercane, czy sprężyny obniżające. Nie chce mi się jednak bawić w ogłoszenia, bo Alfę, szczególnie już kilkunastoletnią sprzedaje się długo i po kosztach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@eternal_slavo: Niestety taka prawda, nie jest to towar trzymający cenę... Jak nie chce Ci się bawić w ogłoszenia to wystaw ją tylko na forum i grupie fb alfaholików, przynajmniej zmniejszysz ilość Januszów do oglądania. A jeśli serio jest zadbana to i ze sprzedażą wielkiego problemu nie będziesz miał ;)
@inrzynier: dzięki, zdaje sobie sprawę że nie jest to najtrwalszy silnik, ale staram się dbać jak mogę, 235kkm na budziku i na razie (40kkm u mnie) żadnych problemów z silnikiem, mam nadzieję jeszcze 1,5 roku pojeździć i dobić do ~270kkm bez problemu ;)
nie wiem co by było w tej cenie, bo nie interesuję się alfą XD no ale na miłość boską, serio podobają wam się przody tych aut ? toć to multipla w wersji sport :/