Wpis z mikrobloga

Jako, że dostałem dość duży feedback pod wpisem z propozycją wykopowego serwera do #rust, startujemy. Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne informacje HOW-TO.

Zapraszam do śledzenia tagu #rustzwykopem

Adres IP serwera to 94.75.93.52:28015.

Niestety nie udało się zmodować serwera tak jakbym chciał (vanilla wersja hardcore z rate 1/2, brakiem gotowych BP, tylko skrawki, bez airdropów), więc musimy się zadowolić standardowym vanilla.

1. Czy mi to pójdzie?
Rust jest niestety słabo zoptymalizowaną grą, ale nie ma jakieś wielkiej tragedii. Jeśli masz kartę taką jak ATI 4850 to zagrasz na 25 fps z bugami graficznymi (dla mnie niegrywalne). Jeżeli masz kartę AMD R9 280X to zagrasz w stabilnych klatkach na średnich ustawieniach.

2. Ile to kosztuje?
Rusta można kupić najtaniej na Allegro za 25zł np. tutaj. Klucz jest za 44zł. Ja osobiście gram na koncie kupionym za 30zł i nie mam problemów. Działa bardzo dobrze bez skandali już od dłuższego czasu.

3. Kupiłem, pobrałem, co dalej?
Wbijaj na wykopowy TS pod adresem ts3.msurma.net (niekonieczne, bo w grze jest voice chat) i dołącz na serwer filtrując serwery w zakładce community słowem wykop. Ewentualnie kliknij F1 i wpisz connect 94.75.93.52:28015.

To tyle, have fun i do zobaczenia w grze :)

#grajzwykopem #pcmasterrace #steam #tttzwykopem #gry
handler - Jako, że dostałem dość duży feedback pod wpisem z propozycją wykopowego ser...

źródło: comment_ZhuRU9YUm6iGkZmi7FIdPuz8oIKbS4oY.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz