Wpis z mikrobloga

@urs6:

myśleliście czasem o tym jak musi czuć się elifk po przeczytaniu?


Z jednej strony odczuwam zażenowanie, a z drugiej jednak trochę mi smutno, że są osoby, dla których publikowanie tego typu treści jest rozrywką. To aż przeraża, jak nudne musi być ich życie? Nie inaczej oceniam osoby, które nie potrafią wylogować się z serwisu, tylko muszą publikować pasty żeby dostać bana, bo inaczej zawalą egzaminy, pracę, życie rodzinne. Jak czytam nieraz te historie, to aż się wierzyć nie chce, że są tacy
  • Odpowiedz
Z jednej strony odczuwam zażenowanie, a z drugiej jednak trochę mi smutno, że są osoby, dla których publikowanie tego typu treści jest rozrywką. To aż przeraża, jak nudne musi być ich życie?


W punkt.

Albo czy rzucają sobie fragmentami pasty tak dla żartu? XD

Nie, nie rzucamy.
  • Odpowiedz
Ale rozumiem, że są ludzie, którym wystarczy zapodać kilka wulgaryzmów by poprawić im humor - no cóż, można i tak.

@a__s: nawet nie zdajesz sobie sprawy, o ile zycie jest dzieki takim drobnym rzeczom bardziej kolorowe
  • Odpowiedz
nawet nie zdajesz sobie sprawy, o ile zycie jest dzieki takim drobnym rzeczom bardziej kolorowe


@paziu: Masz rację, nie zdaję sobie sprawy. Nigdy nie odczuwałam potrzeby wulgarnego obrażania innych i publikowania na ich temat podobnych rzeczy, by ubarwić swoje życie. Tym bardziej, że sposób ten nie działa. Bo co, wrzucisz coś takiego na Mirko i nagle Twoje życie stanie się lepsze, fajniejsze, zabwaniejsze? Nie, nie stanie się, będzie takie jak
  • Odpowiedz
@a__s: Powiedz to wszystkim Sebom szukającym problemów, kibolom opierającym swoje ideologie na nienawiści do innych, islamistom walczącym za nowo tworzący się kraj na bliskim wschodzie, opozycji która ma w kolejnych wyborach bezwzględnych większość, ku klux klanowi, mieszkańcom afryki którzy porywają albinosów na amulety.

Nadal sądzisz, że życie bez nienawiści chociażby werbalnej (która ma najmniejszy wpływ) jest fajne i emocjonujące? Nie, to twoje życie jest nudne i nieprzyjemne. Oni się bawią
  • Odpowiedz
  • 0
@a__s: być może nie chodzi o fakt obrażania ani wulgaryzmów...tylko o "zakazany owoc". sam wrzucając moją pastę trochę drwię, ale też napędzam to nasze życie na wykopie... i tak się powoli żyje na tej wsi... z plotkami i tajemniczyni historiami ;)
  • Odpowiedz
@a__s: Aż się zarejestrowałem, żeby Ci to napisać (nie, nie dostałem bana tydzień temu, ostatnie konto miałem tu 2 lata temu). "Jestem" na wykopie od 2007 roku i doskonale pamiętam, jak wyglądały tutaj Twoje początki. Chciałbym mieć czas i chęci na znalezienie tych wszystkich starych komentarzy z Twojego (Twoich?) pierwszego konta, lecz już zapewne nie istnieją...
Zachowywałaś się jak zwykła gówniara z nadmiarem hormonów i nie reprezentowałaś sobą nic poza
  • Odpowiedz
@a__s:
Ja wiem, czy w ogóle wiele osób chce Was tak naprawdę obrazić, wrzucając tę pastę? Zademonstrować swój poziom czy pokazać się od strony najefektywniejszego wykorzystania 10 sekund swojego życia (na skopiowanie ściany bzdur)?

Ta pasta, w całej swej #!$%@?ści, weszła do wykopowego folkloru. Ludzie ją wklejają jak chcą dostać bana. Taka tradycja. Głupia, ale czy coś ponadto? Podejrzewam, że mnóstwo osób, które tę pastę "zna", nawet jej nigdy nie przeczytało.

Ja sam nie wyszedłem poza pierwsze 1-2 zdania przez początkowe ileś miesięcy jej krążenia. Potem przeczytałem jakieś fragmenty. Nie jest to super utwór liryczny. Może gimbo humor, a może... coś
  • Odpowiedz
@a__s: czemu tylko elfik? Bo to kobieta? Przecie MB też nie ma przyjemniej roli w tej pascie i jemu smutno też jest czytając takie rzeczy o ludziach z którymi pracuje lub pracował ;p
  • Odpowiedz