Wpis z mikrobloga

Zgaduj zgadula, czyli ile jest grubasów w tłumie z Kakumeiki Valvrave? ;) Inna tego typu klatka: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash/375004_10151453872738635_646859758_n.jpg

Generalnie nie wiem, czy będę oglądać dalej to anime. Odcinek 4 był tak zły, że ręce opadają. Gdzieś czytałem, że to niby parodia wcześniejszych serii Sunrise - tylko po cholerę oglądać to anime, jak ma się całą gamę innych naciąganych produkcji studia. Gundam Seed jest lepszą parodią pierwszych Gundamów, a Code Gease za to oferuje fajny gołębie w oczach zamiast jakiś dziwnych kółek.

Valvrave nie tylko kopiuje inne serie, on tworzy nowe absurdy, których nie było w innych produkcjach. Nie ma w tym żadnej subtelności jak np. w Genesis of Aquarion czy Aquarion Evol od Satelight.

#anime #valvrave #animenowysezon #mechy #roboty #sunrise
80sLove - Zgaduj zgadula, czyli ile jest grubasów w tłumie z Kakumeiki Valvrave? ;) I...

źródło: comment_vY4E5dzxHZ37hj8KlURXutLe4LNl1hx6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bastek66:

Szczerze to bardziej podobał mi się plan białogłowego gostka. Widz wtedy by się zastanawiał, kiedy główny bohater przestanie mu być potrzebny i ponownie spróbuje go zabić. Shoko wyglądała lepiej jako postać w trumnie.
  • Odpowiedz
@bastek66:

Aktualnie możemy tylko gdybać, ale średnio mi podoba się Shoko jako kolejna wersja Chara, Releny. Historia anime zna wiele charyzmatycznych "księżniczek", ale zazwyczaj rozwijają swoje charaktery z czasem. Tutaj mamy od razu od razu panią motherfucker, jednoczącą całą szkołę/kolonię i zakładająca własne państwo... w secesji od państwa, na którego stoi jej tatuś. Przewiduję wielką katastrofę fabularną w najbliższych epizodach :D

A determinacja dla Haruto znalazłaby się np. r--ź uczniów,
  • Odpowiedz
@80sLove: Ja niczego nie przewiduję bo mało mecha widziałem w porównaniu do ciebie ale wiem na pewno że od tego debila scenarzysty nie wiadomo czego można się spodziewać.
  • Odpowiedz