Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki z #ios kupiłem tego wspaniałego s6 edge plus, mam go już miesiąc... I... No dobra jest to najlepszy tel z androidem jaki do tej pory miałem, ale w porównaniu z iphoniaczem to nadal wypada bardzo słabo, lagi animacji tak mnie #!$%@?ą, tel za 3,5K i Google play laguje jak na telefonie z biedronki. Brakuje mi tych 60 fps w prawie każdej aplikacji z iphona :/, bateria słaba, zdjęcia mogą być ale wydaje mi się ze aparat rozciąga trochę rzeczywistość(ludzkie twarze wychodzą troszeczkę dłuższe), fajnie mam otwarty system, nie używam iTunes, nie jest uzależniony od Apple ale #!$%@?... Jak tego używać, jak to laguje, ehhhh...
#android

  • 14
  • Odpowiedz
@LuZZiomek: trochę mnie śmieszy tak szybki spadek ceny tych szamsungów. Telefon nowy. Nie ma nowszego z tej serii a cena leci w dół jak Magik ( ͡º ͜ʖ͡º) mówię tu o zwykłym s6 jakby co. Poza tym telefon wydaje się nie być taki zły.

  • Odpowiedz
S6.... panie daj pan spokój .... od dwóch lat mam m8 i franca niezniszczalna ..S raz #!$%@? o glebę i #!$%@?. ..a m8 mimo upływu czasu wciąż zajebiscie wysoko w rankingu .
  • Odpowiedz
@LuZZiomek: Było kupować SGS? Milion innych dobrych flagowców jak np Moto X ale nie, ludzie kupują Samsungi choć wszędzie gdzie się da pisze że TW mulił, muli i mulić będzie :) A tak poza tym, serio brak 60fps w aplikacjach to taka tragedia? :D
  • Odpowiedz
  • 1
@jam_nick: nie wiem co to w ogóle za pytanie :D Przy wydaniu takiej ilości szmalu ten telefon z dwoma milionami apek nie powinien łapać zadyszki.
  • Odpowiedz
@LuZZiomek: jak nie troll to wylacz animacje, powywalaj jakies gownoapki i jak masz jakies oszczedzacze baterii czy antywirusy to wyjeb, przejedz ccleanerem i powinno byc ok
  • Odpowiedz
@xamil54 nie jestem jakims noobem w andku, jak zmieniałem telefonu z androidem co tydzień to ciągle #!$%@? nowe Romy z xda kernele itd.
Umiem posługiwać się androidem. Jedyna gownoapka która mam to chyba clash of Clans XD
Tak to czysciutki jest #!$%@?. Mam wyłączac animacje w telefonie za 3,5 K XXXXXXXD I to jest właśnie android, wydaj w #!$%@? i tak działa jak tel za 1zl z Orange.
  • Odpowiedz