Wpis z mikrobloga

Przeglądam mirko dość regularnie i tak zauważyłem, że znaczna część postów Mirabelek obraca się wokół dosłownie kilku tagów: #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #feels no i oczywiście #pokazmorde i #atencyjnyrozowypasek

Oczywiście nie wszystkie posty są takie, no ale zdecydowana większość. Wniosek z tego taki, że ten dziewczęcy content jest bardzo ograniczony. Zobaczcie sobie posty Mirasów w gorących - a to ciekawa historyjka, a to jakaś pasta, a to coś naukowego lub rozwijającego. Ze znaleziskami jest podobnie. Może z 10-20% wszystkich wrzucają #rozowepaski.
Wiem, że tutaj po prostu jest więcej Mirasów niż Mirabelek, ale mam wrażenie, że jak Mirabelka wrzuca post na mirko to dotyczy on jej paska albo jakichś kobiecych inb xD

#niepopularnaopinia
  • 35
@Justyna712: ja tu nic takiego nie sugeruję. Po prostu zgeneralizowałem mniej więcej jak to wygląda moim zdaniem.
Poprzeglądajcie sobie wpisy w gorących przez tydzień, regularnie. Każdy wpis różowego (jest ich oczywiście mniej niż wpisów Mirasów ze względu na proporcje liczbowe) odnotujcie i zobaczcie jaka część z nich będzie dotyczyła któregoś z w/w tagów.

@batgirl:
@wdzwr: Bo niebieskich jest więcej na wykopie. Po prostu. Dlatego od razu to zastrzegłem we
@ImperiumCienia: A mi się wydaje, że nie do końca. Mam wrażenie, że czasem się Mirabelki obnoszą ze swoimi uczuciami zbyt nachalnie. Np Mirek napisze, że spędza fajne popołudnie, a Mirabelka, że spędza fajne popołudnie ze swoim zajebistym #niebieskipasek, jakby się chciała pochwalić, że ma chlopaka czy #!$%@? wie co.
Nie zawsze tak jest, ale zwróć uwagę na przyszłość i sam zobacz
@Cicki: I patrz co napisałem wyżej. Nie chodzi o statystykę wpisów różowych do niebieskich w danym tagu, tylko o proporcje wszystkich wpisów różowych do wpisów różowych z rzeczonymi tagami.

Niebieskich jest więcej na wypoku, więc pod niemal każdym tagiem będzie więcej ich postów.