Wpis z mikrobloga

Właśnie przed chwilą, najlepszy przyjaciel dowiedział się że dziewczyna go zdradza - czuł że coś jest inaczej i postanowił ją śledzić gdy ta pojechała na zakupy. Na miejscu zobaczył jak obściskuje się ze swoim kochasiem, laska nawet się nie tłumaczyła, powiedziała jak jest i tyle, koniec. Wczoraj mieli drugą rocznicę, we wrześniu wprowadziła się do niego gdy przyjechała do wielkiego miasta na studia. Ogólnie cumpel w rozpaczy, nie chce wracać do domu. Wyglądali na fajną parę, ona niby normalna, ułożona...a i tak potrzebowała dodatkowego bolca.



#tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feels
  • 28
@SynUbeka: jutro jadę mu pomóc się jakoś ogarnąć, naciskałem na spotkanie dzisiaj, ale nie chciał nawet powiedzieć gdzie jest więc sytuacja słaba bardzo :/

@Kaplanka: @Activnoiz: dokładnie tak... jak już pisałem, razem byli dwa lata (,)
@wuut: kolega był pięć i też dupa zbita. Chcesz tracić czas? To trać. Jak juz napisałem to boli. Ale jak sie z innym bolcuje to po co? Na co to komu? Ludzie sie przyzwyczaja :-P dlatego płacze.
@Activnoiz: Też patrzyłabym na całą sytuację inaczej, powiedzmy po paru miesiącach, gdybym ochłonęła, ale póki co gościu dopiero dowiedział się o zdradzie najbliższej mu osoby. Pewnie będą mu się w głowie plątały przeróżne myśli, nawet te o wybaczeniu i powrocie (co my uważamy za chooyową opcję, bo nie podchodzimy do tego w tak emocjonalny sposób) i my możemy mówić, doradzać, przekonywać (bo mamy trzeźwy umysł, nie zaślepiony uczuciami do drugiej osoby),