Wpis z mikrobloga

  • 15
1. Jest 6 rano. 01.01.2016
2. Wracam autem z imprezy sylwestrowej.
3. Slisko. Jade ostroznie.
4. Cala trase 30 km przejezdzam bezpiecznie.
5. Wjezdzam na parking osiedlowy.
5. Slisko. Jade 5 km/h.
6. Skrecam delikatnie kierownica.
7. Auto nie skreca, jedzie prosto.
8. 5 km/h to wolno, mam czas by dokladnie ogarnac sytuacje.
9. Probuje zatrzymac auto lub zmienic kierunek.
10. d--a.
11. Wlasciciel Opla Astry jeszcze nie wie, ja juz wiem.
12. Parkuje na Oplu Astrze. Bum.
12,5. Supernowyrokbulwoface.tiff
13. Wychodze. Ledwo ustalem na nogach, kilka mm lodu na calym parkingu, ani grama piachu.
14. Na moim zderzaku nie widze uszkodzen. Lampy cale.
15. Astra troche porysowana, jakies kawalki plastiku na ziemi.
16. Zostawiam kartke z numerem za wycieraczka i odjezdzam zaparkowac.
17. Dzwoni many i mowi, ze chce kase.

Moge mu powiedziec, zeby turlał dropsa i nie dać żadnego hajsu? Po to mam OC, żeby nie płacić za takie rzrczy.

#truestory #kiciochpyta #przegryw #samochody
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HetmanPolnyKoronny: @endriu92: @Dreamek: żebyście już się nie stresowali moim problemem, to powiem, że już się z gościem umówiłem na podpisanie oświadczenia i załatwimy to przez ubezpieczenie. Możecie spać spokojnie :)

Stwierdził, że on chce sobie cały zderzak wymienić, co z mojego doświadczenia (pracuję m. in. w hurtowni motoryzacyjnej) będzie kwotą minimum 600 zł, na pewno mi aż o tyle składki nie podniosą.

Dzięki za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Sejfti: ale tu z tego co wiem niezależne jest ile będzie kosztować naprawa samochodu, tracisz 10% zniżki. Jeżeli jest inaczej proszę mnie poprawić. Także czy zderzak będzie kosztował 600 zł czy 4000 zł stracisz 10%.
Ja jak mi stuknął koleś przedni zderzak koszt wymiany zderzaka był prawie 4000 zł... z tego co wiem kolesiowi wzięli 10%
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dreamek: chodziło mi o to, że składkę podniosą mi pewnie o maks 100 zł, a nie ruszając OC musiałbym mu dać 600, więc się zdecydowanie nie opłaca
  • Odpowiedz