Wpis z mikrobloga

appylan v dziki17
ja poproszę, by dziki w następnej kolejce po prostu opisał jak on widzi tą grę z takimi zawodnikami. Bo ja sobie tego nie wyobrażam.
Appylan zwycięstwo, praktycznie na każdej pozycji oprócz MJ, poza tym - jest kolektyw drużyny.

Empatorv efeeem
Tutaj ciekawie i daje wygraną Lebronowi. Barry i Parish grali razem przez chwile w GSW. Ale tam przecież pierwsze skrzypce grał Wilkes. i chyba Smith. Barry mógłby spokojnie grać na PF i dałbym zwycięstwo efeeemowi, ale, że nie ma opisu - to PFem jest Gasol. Gasol i Parish pod koszem.Tutaj zestawmy ich z Boshem i Mikanem. Może i Bosh jest najbardziej SOFT zawodnikiem, ale statystycznie jest mocniejszy od Gasola.
http://www.landofbasketball.com/player_comparison/b/chris_bosh_vs_pau_gasol.htm
Wielu może się nie zgadzać, ale Bosha cenie wyżej od Gasola w prime. Jak widzę gre ? PG Curry rozgrywa piłke, LBJ zaczyna w narożniku, a Wade jest przy Currym - tak już było, gdy rozegraniem zajmował się Chalmers. I oddawał 15 rzutów w meczu - nie przeszkadzało to chłopakom zdobywać po 20pkt mecz. Z drugiej strony świetny Payton... ale spokojnie. Empator zwycięstwo - szkoda, że bez opisu.

bc04 v Vojtazzz
No i w końcu moja wyobraźnia zadziałała. Najpierw o 7 zerwała mnie córka, a teraz walka Magica z Birdem. I w tym przypadku wygrywa Bird. Archibald robi różnicę. Nie mogę się doczekać Twojego opisu w grze przeciwko mnie.

mrpiernik v skullpain
"bilans pojedynków między tymi graczami to 52-39 na krzyści Westa." nie wiem na kim i jak skullpain chce oprzeć gre, ale piernik już wygrywa :)

kosteq64 v Sim0n97
Simon - w przypadku dwóch kultowych centrów, Wilta i Russella, sprawa jest taka, że pomijamy to ile rzutów blokowali. I Wilt i Russel potrafi poblokować ponad 10 rzutów w ciągu meczu. Haki Hakema na nic się tutaj zdadzą, bo po prostu to będą dodatkowe BSy dla Russella.
Szkoda, że wybrałeś go jako 1 opcję, gdybyś spróbował grać obwodem, dać Durantowi szanse na 40pkt, ustawiając gre pod niego, przyznałbym Ci zwycięstwo. Nie tym razem. Kosteq64 wydaje się znacznie mocniejszy, mimo nawet posiadania Petrovica na ławce.

miki4ever v parooow
Przemawia do mnie opis parooowa, wcześniej, po składach optowałem za remisem. Robinson > Shaq.

gogal v zojmers
Zojmers, ależ ja uważam, że Yao z Ewingiem by sobie spokojnie poradził. Oczywiście w ataku, w obronie nie był ekstra zawodnikiem. Za mało sezonów rozegrał by stwiedzić to na sto%, stąd mogę dać w tym matchupie tylko remis. Ale plan Gogala lepszy. Przepraszam, że tak mało napsałem, ale to już pora uśpić córkę :)
#fantasydraft
  • 2