Wpis z mikrobloga

#steam #gry #spaceengineers #medievalengineers #kerbalspaceprogram
Mirki od Space Engineers szybkie pytanie. Czy gra faktycznie mimo dodawania nowych ficzerów i cotygodniowych aktualizacji jest coraz bardziej zabugowana, ponieważ zespół nie skupia się na ich łataniu? Tak wynika z negatywnych recenzji, przykład.
http://steamcommunity.com/profiles/76561198001665911/recommended/244850
Jaram się także ich drugim tytułem Medieval Engineers, właśnie o takim czymś śniłem kiedy zawiodłem się minecraftem. Jednak czy myślicie, że te tytuły staną się kiedyś w pełni grywalne? Śledziłem Kerbal Space Program od wczesnych wydań, tam większe aktualizacje wychodziły co 2-3 miesiące, po których pojawiały się szybko mniejsze łatki. Tam bugi były na bieżąco naprawiane i tytuł po wydaniu jest w pełni grywalny.
  • 9
@Pabick: W sumie w przecenie kosztuje niezbyt wiele (ok. 50zł), ale jednak poczekam i zobaczę w kolejnym roku, za dużo już było takich Castle Story, czy Timber and Stone, bym tak nieroztropnie kupował tytuły z wczesnym dostępem.
@paramite: Te SE mozesz sobie kupic, ale updaty sa raz na miesiac ( ARK co dziennie ), no i w porównaniu do ARK mam wrażenie że dałem sie zrobićw #!$%@? z kasą :( Moja rada jest taka, ze kup jak juz skończą temat.