Wpis z mikrobloga

Wszyscy robią podsumowanie #2015 to zrobię i ja, jako 25lv:

Plusy:
- wyprowadziłem się od rodziców, usamodzielniłem i nauczyłem gotować / prać / prasować
- zrobiłem prawo jazdy na motocykl
- założyłem aparat na moje krzywe zęby do którego zbierałem się 3 lata (już są praktycznie proste)
- zmieniłem pracę na korpo z wypłatą 3x większą (7000)
- poszedłem na siłownię i przypakowałem 7kg
- pierwszy raz odważyłem się na samotny urlop po za Polskę
- zacząłem znowu imprezować, poznawać nowych ludzi i być bardziej śmiały
- znalazłem dla siebie najlepsze na świecie whisky - Jameson ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minusy:
- na początku roku mój #rozowypasek (po 4 latach) zerwał z powodu połowy rzeczy które zacząłem zmieniać dopiero po zerwaniu (patrz wyżej)
- ciągle #tfwnogf

Większość plusów wynika z chęci zmiany po zerwaniu.
Wydawać by się mogło, że plusów jest o wiele więcej, ale dwa ostatnie minusy tak mnie dołują, że czuje że ten rok był mega #przegryw i jednym z gorszych w moim życiu eh, może następny będzie lepszy

#podsumowanie2015 #oswiadczeniezdupy
  • 30
@feels: #!$%@?. To masz dla kogoś zmieniać swoje życie bo ten ktoś tak.chce? Dobrze zrobiłeś. Jakby jej zależało to by poszła na kompromis i jakoś by było. A nawet jakby była wyprowadzka to co dalej? Ja mieszkam już na swoim,bez różowego co prawda.ale #!$%@?...na początku szał bo wolność. Ale teraz. Zamuła. Codzienność. To zawsze dopada. Czy jesteś sam czy nie.#!$%@?ło pannie :-P
@feels: wyszedłeś zdecydowanie na plus, laska to nie wszystko. Ty swoim życiem też musisz się cieszyć, czy sam, czy z kimś - i wtedy właśnie zdrowy związek utworzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie daj się tym #!$%@? wspomnieniom i rozkminie że #tfwnogf, jak tak ogarnąłeś i będziesz ogarniał dalej to ni ma #!$%@?, pojawi się jakaś łania, wtedy działaj, teraz rozkoszuj się wyjściem z przegrywu i
@feels: Powiem CI tak. ja ze swoim zerwałam po 5 latach (to było dwa lata temu). I też zmienił się dopiero teraz. Nie pije tyle, nie gra i nawet pracuje. Ostatnio się nawet zaręczył (z 20 latką, po 4 miesiącach) i planuje ślub. Więc dobrze, że się ogarnąłeś - spotkasz wymarzonego różowego i będzie super :-) i nie wiesz nawet skąd gdzie i jak :-)