Wpis z mikrobloga

@madzikssss: nie czytałam wszystkiego, ale z rzeczy które pamiętam i mówiąc ogólnikowo, to wspominał o tym, że Adam dostał z liścia w dniu 23 od Piotra (po tym jak policja go wyciągnęła z pracy i przesłuchała), na którego zareagował słowami (mniej więcej coś takiego): Albo mam jeszcze kaca albo ktoś mnie uderzył. Wg niego rodzina nie wierzy w oficjalną wersję wydarzeń (zakładają, że Ewa została porwana) oraz że AZ nie
  • Odpowiedz
@leech: Fejk? Szkoda... Myślałam, że Hoffmanowi rzeczywiście udało się zapisać cały internet na CD. Wczorajsze działania operacyjne na wykopie znajdą się na CD 2?
  • Odpowiedz
@insanebelieve:
@madzikssss:
Też czuję, że coś mnie ominęło i żałuję, że nie byłem. Szkoda, że Mirki indagowały sharka na temat Adama Z. zamiast na temat Adama O. No ale potrafię to zrozumieć, bo większość ludzi ufa informacjom oficjalnym.
Czy ktoś z uczestniczących w tej debacie, mógłby przedstawić relację z wypowiedzi sharptaga (myślę, że to był Piotr Tylman albo jego brat), najlepiej zakładając nowy wątek?
  • Odpowiedz
@fl4izdn4g: O kurde!! Ten Hoffmann to naprawdę jakis dziwny jest, jesli to wogóle on tu pisał. Już pomijając fakt, że kazał swoim przydupasom z fejsa inwigilować środowisko Ewy i jej bliskich... Ten koleś ma jakąś obsesję
  • Odpowiedz
@katyperry92:
ale po co się nim zajmować? proszę Cię, dajmy spokój osobnikom, którzy chcą pokazać wszystkim, że żyją ;)
Dużo takich jest w realu i na forach. Np. jakiś typ, którego wyżej ktoś ujawnił, przedstawił się jako reprezentant Konina i oszkalował Piotra Tylmana jako pedofila i kazirodcę. Ale nawet niech mu będzie, że nie kłamał! No i co z tego? Kompletnie nic.
  • Odpowiedz
@1korner: to nie Mirki indagowały osobę, ale on "szukał" informacji o Adamie Z, puścił zestaw pytań typu: Od kiedy mieszka w Poznaniu, czy miał dziewczynę, kiedy, jak długo, czy imprezował, czy był towarzyski czy raczej odstawał, dlaczego zajmował się modelingiem itp. Nawet powiedział, że on "tylko jest tylko anonimową osobą, która szuka informacji)
Jako uwiarygodnienie puścił 3 zdjęcie, z których jedno było "nowe" reszta to wygrzebania (epoznan, nk)
Na nasze
  • Odpowiedz
@katyperry92: no dokładnie, plus do tego w odpowiedzi żadnych, ale to żadnych konkretów. Na pytanie któregoś MIrka jaka jest hipoteza rodziny, odpowiedź porwanie, gdzie? Na moście. Gdzie na moście? Na początku, środku, końcu - rodzina gdyba. W który eksperyment procesowy nie wierzy rodzina? W żaden. Czy rodzina ma info dotyczące eksperymentu ? Nie.
No proszę Was
  • Odpowiedz
@jukees: Ja widziałam te początkowe jego wypowiedzi, bo później to się z całym kontem zawinął:P. Ale i tak pewnie dużo nie straciłam, w każdym razie widziałam część tego bełkotu...
  • Odpowiedz
@katyperry92: dobry motyw z tą Karoliną, zobaczymy kogo teraz zatrzymają w związku z nakłanianiem do składania fałszywych zeznań :) Jak ktoś z Mirków przekazał temu userowi jakieś fejkowe info, to pójdzie siedzieć. I lipa z imprezą sylwestrową :(

PS Obwieszczam, że w trakcie ostatnich tygodni śledztwa schudłem już ponad 5kg, tak więc za jakiś czas będę wychudzony jak A.Z. i wtedy będę nadawał się do eksperymentu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz