Wpis z mikrobloga

Mirki! Potrzebuję pomocy od majsterkowiczów... Muszę kupić wkrętarkę... Jaką? Czy warto wydawać na najdroższą makitę? Dodam, że teraz zostanie użyta do mebli no i w przyszłości też się przyda do takich prac.... wiadomo, że nie będzie to masowa praca zarobkowa wyczynowa dla tej wkrętarki no ale ścierwa nie chcę... Bosch... Warto? Na allegro pare złotych kosztuje... a Makita dwa razy tyle... więc róznica jest... A może black dekker? To tansze od Boscha... Mam już mętlik. Jakie polecacie? Nie musi być z tej dwójki Makita/Bosch.. A ta parkside z Lidla made in germany? Pomocy ! :)

#majsterkowanie #budownictwo #pracedomowe #wiertarkaboners #wkretarka #wiertarki
  • 29
@tommy199: ja kupiłem ryobi rcd18022l - dwa biegi są naprawdę przydatne, do tego masz doświetlanie ledem w miejscu wiercenia, baterie li-on, dwa akumulatory, no i 18v. Sprzęt naprawdę daje rade, a jest 2x tańszy od makity o podobnych parametrach.
@tommy199: Tylko szukaj tej mniejszej, z całym aku ładowanym w uchwyt i będziesz zadowolony.
Ojcu zepsuła się makita i musiał na szybko coś ogarnąć. Pojechał do Lidla i kupił właśnie tę, o ktorej mówię. Był tak zadowolony, że następnego dnia kupił dwie następne, w tym jedną dla mnie :-) Dodam, że pracuje w wykończeniach wnętrz.