Wpis z mikrobloga

jestem n------y i mam zamiar napiac do dziewczyny ktora mi sie podoba od paru lat. Warto czy nie? Jesli liczba glosow za w caigu 15 minut wgyra to to zrobie jesli nie to niestety nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiedczenie
#oswiadczeniezdupy
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crine: A bo ja wiem? Znam przynajmniej dwie pary, w których facet musiał się upić, bo inaczej nie dał rady wyznać tego co czuje. Co nie znaczy, że polecam taki sposób działania.
  • Odpowiedz
@crine: będąc pijanym mówić komuś o swoich skrywanych od lat uczuciach - rewelacja! czemu nie pomyślałeś o tym wcześniej! śmiało pisz! pewnie się ucieszy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crine: Dawaj pisz i atakuj, jak jesteś n------y, ale gadasz z sensem i myślisz to wal śmiało... Gorzej jak nie panujesz nad sobą i słowami co wypowiadasz...
  • Odpowiedz
@Sasanki: nie n-------m sie az tak wiadomo, tylko jestem poprostu odwazniejszy, rzeczy ktorych nie zrobilbym normalnie zrobie teraz wlasnie, za 30 min moze mi to przejsc i bedzie znow chujnia na 10 lat
@kola1703:
  • Odpowiedz
@crine: To jak jesteś odważny ale nie n------y to wal śmiało do niej i się nie przejmuj i nie myśl o niczym co masz co stracenia stary ??
Chyba ze 10 lat dla Ciebie to nic....
  • Odpowiedz
p------y będziesz jak się do niej nie odezwiesz.. Czego się obawiasz że co się stanie ?? Stracisz ją i tak jej nie masz, wyśmieje Cię i co dowiesz się co myśli o Tobie, A może wyjść coś pozytywnego z Tego... Więc pisz/dzwoń... I dawaj znać co i jak...
  • Odpowiedz