Wpis z mikrobloga

@Krupier: Nie lubię takich wpisów na mirko, bo czytam odpowiedzi i zawsze potem się boję wyjechać na ulicę, wiedząc że tylu zjebów mogę na niej spotkać
Prosty fundamentalny przekaz jak dla jaskiniowca, że gdy działają światła, to znaki pierszeństwa nie istnieją, #!$%@? rozpływają się, do nich nie trafia.
  • Odpowiedz
@mayo: samochody nie mają światem. Jakieś #!$%@? kpiny chyba. Widziałeś kiedyś prawdziwy samochód? Przepisy przepisami, ale światła trzeba mieć 24h
  • Odpowiedz
@krojcol: stary nie możesz być aż takim debilem. Chyba widzisz różnicę między kolorową kropką a rysunkiem sygnalizacji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bociek01: Nigdzie nie znalazłem zapisu o konieczności zatrzymania na wysokości znaku stop. Wszystkie źródła mówią, że należy się zatrzymać (jeżeli nie ma linii) w miejscu z dobrą widocznością. Będę wdzięczny za jakiekolwiek źródło mówiące, że jest inaczej.

@OtozToWszystko:
Myślę, że prościej, niż na tej stronie http://oskduet.pl/nauka-jazdy/pierwszenstwo-w-ruchu-drogowym juz się nie da.

Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną o pierwszeństwie przejazdu decydują światła (o ile nie ma policjanta kierującego ruchem). Nie obowiązuje pierwszeństwo wynikające ze znaków drogowych pionowych , natomiast nadal istotne dla ustalenia pierwszeństwa są znaki poziome
  • Odpowiedz